Gebelik şekeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Demoş51 tarafından oluşturulan Gebelik şekeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik şekeri
Konbuyu başlatan Demoş51
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Anneler merhaba, bugün 21 hafta 2 günlük olduk şeker yüklemesi yaptırdık ve gizli şeker çıktı. Suyum artmış, doktor diyetle halledebiliriz dikkat edersen dedi. Bal, reçel, pekmez, çikolat, tuz, pirinç pilavını ýasakladı. Aynı durumu yaşayan ve daha başka neler yememem gerektiğini bilen ve neyin iyi geldiğini bilen anneler yazabilir mi🥰

erica

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun verdiği diyete uyucaksin saten diyette herdeyin gramajı yaziyordur onlara dikkat et domates salatalık yumurta sabah kahvaltısı yiyebilirsin meyve yiyebilirsin yrsilik tüket salata da yapıp ye bende yaşadım benim diyetim böyleydi tatlı ve şeker hicbirsey yemiyorsum önemli olan gramajli yemek rabbim yardımcın olsun

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anneler merhaba, bugün 21 hafta 2 günlük olduk şeker yüklemesi yaptırdık ve gizli şeker çıktı. Suyum artmış, doktor diyetle halledebiliriz dikkat edersen dedi. Bal, reçel, pekmez, çikolat, tuz, pirinç pilavını ýasakladı. Aynı durumu yaşayan ve daha başka neler yememem gerektiğini bilen ve neyin iyi geldiğini bilen anneler yazabilir mi🥰
Bende 33 haftada çıktı canım doktorum pirinç pilavı, ekmek, makarna, tatlı ürünlerini, ve günde en az bir avcum kadar meyve onun dışında yemem yasaktı. Patates en sevdiğim 😂😂. Peynir sadece bir kibrit kutusu kadar ay daha neler neler

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Bende 33 haftada çıktı canım doktorum pirinç pilavı, ekmek, makarna, tatlı ürünlerini, ve günde en az bir avcum kadar meyve onun dışında yemem yasaktı. Patates en sevdiğim 😂😂. Peynir sadece bir kibrit kutusu kadar ay daha neler neler
Ya gerçekten önceden yemediğim tatlı gözüme gözüme giriyor. Ama ben peyniri falan yiyorum zararsız diye odamı yasakl, doktorum direk liste vermedi tatlıdan uzak dur dedi saydı bir kaç birşey 1 ay soňra tekrar bakalım dedi dikkat et dedi yani bende yiyeceğim şeye önce internetten şekeri yükseltir mi diye bakıp yiyorum âma peyniri yiyordum baya yasak olduğunu düşünmemiştim🥲🥲

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya gerçekten önceden yemediğim tatlı gözüme gözüme giriyor. Ama ben peyniri falan yiyorum zararsız diye odamı yasakl, doktorum direk liste vermedi tatlıdan uzak dur dedi saydı bir kaç birşey 1 ay soňra tekrar bakalım dedi dikkat et dedi yani bende yiyeceğim şeye önce internetten şekeri yükseltir mi diye bakıp yiyorum âma peyniri yiyordum baya yasak olduğunu düşünmemiştim🥲🥲
İşte bende de liste vardı direk liste verşp kendşsi anlatmıştı ne kadar yiyeceğimi. Şaşırdığım o kadar ürün olmuştu ki 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar