Gebelik sekeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damla hfsa tarafından oluşturulan Gebelik sekeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 294 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik sekeri
Konbuyu başlatan Damla hfsa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla hfsa

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba seker yuklemesi yaptirdim 3 farkli doktorda sekerin yok dedi sadece ac verdigim kan degeri 98 cikmis nirmal kabul edildi daha sonra agrim olunca acile gitmistim suyumun fazla oldugunu seker olabilecegini soyledi riskli gebelige gonderdi burda hic bir tahlil yapilmadan ilk sonuc baz alinarak 98 olan deger diyabete gonderdi saglik ocaginda seker varmis dedim doktor degerde bir sikinti yok tekrar bakalim dedi aclik sekerine 83 cikti riskli gebelik diyabette git 2 hafta kontrolunu getir dedi ama sekerim yok neden gidiyum kafam karisti

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba seker yuklemesi yaptirdim 3 farkli doktorda sekerin yok dedi sadece ac verdigim kan degeri 98 cikmis nirmal kabul edildi daha sonra agrim olunca acile gitmistim suyumun fazla oldugunu seker olabilecegini soyledi riskli gebelige gonderdi burda hic bir tahlil yapilmadan ilk sonuc baz alinarak 98 olan deger diyabete gonderdi saglik ocaginda seker varmis dedim doktor degerde bir sikinti yok tekrar bakalim dedi aclik sekerine 83 cikti riskli gebelik diyabette git 2 hafta kontrolunu getir dedi ama sekerim yok neden gidiyum kafam karisti
Açlık şekerin düşük çıkmış Buda aç kalma saatine bağlı aslında yüksek bi değer de degil benimde aynı çıkmıştı doktor umursamadı BİLe su fazlalığından dolayı takip altında tutuyorlardır

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benimde su biraz fazlaydı açlık tokluk tahlili istedi açlık 82 tokluk 96 çıkmıştı normal dedi

Tüm sayfalar yüklendi.