Gebelik sonrası koruyucu iğne kullanan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Gebelik sonrası koruyucu iğne kullanan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,348 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik sonrası koruyucu iğne kullanan var mı?
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
merhabalar aranızda korunmak için aylık iğne yaptıran var mı olumlu olumsuz tecrübelerinizi yazar mısınız çok kararsız kalıyorum yaptırıp yaptırmama konusunda
Yapan çok kişi var ama pek faydasını olacağını sanmam.. bende doğumdan sonra nasıl koruncam bilemiyorum şimdiden arastirmak lazım 😁

...

Moderator
Mod
rank
merhabalar aranızda korunmak için aylık iğne yaptıran var mı olumlu olumsuz tecrübelerinizi yazar mısınız çok kararsız kalıyorum yaptırıp yaptırmama konusunda
Bende merak etyim canım.5. çocuğum olacak inşaAllah.Tüpleride bağlatmak haram.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yapan çok kişi var ama pek faydasını olacağını sanmam.. bende doğumdan sonra nasıl koruncam bilemiyorum şimdiden arastirmak lazım 😁
Hepimizde aynı dert o zaman desene csnım😅

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2 sene önce igne kullandim ilk 2 ay sorun olmadi ama daha sonra hafta 1 adet olmaya başladım 3-4 defa tekrarlayinca iğneyi biraktim normale döndü adet düzenim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar