Gebelik sonrası koruyucu iğne kullanan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Gebelik sonrası koruyucu iğne kullanan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,361 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik sonrası koruyucu iğne kullanan var mı?
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2 sene önce igne kullandim ilk 2 ay sorun olmadi ama daha sonra hafta 1 adet olmaya başladım 3-4 defa tekrarlayinca iğneyi biraktim normale döndü adet
Ben 2 sene önce igne kullandim ilk 2 ay sorun olmadi ama daha sonra hafta 1 adet olmaya başladım 3-4 defa tekrarlayinca iğneyi biraktim normale döndü adet düzenim
Yaaa işte bu çok kötü öyle de çekilmez ya acaba herkeste oluyor mu böyle

M

Mutlu anne 5

Guest
merhabalar aranızda korunmak için aylık iğne yaptıran var mı olumlu olumsuz tecrübelerinizi yazar mısınız çok kararsız kalıyorum yaptırıp yaptırmama konusunda
Bence sakın yaptırma yani ben yaptırmadım ama akadaşım yaptırdı çok çok pişman. Bana köpek gibi pişmanım nasıl böyle bir hataya düştüm diyor baya yan etkilemiş kendisini geceleri uykudan uyanıp böyle kendi kendine dolaşıyor evin içinde sıkıntı basıyor sinir yapıyor düzenini bozuyor muş uykusunu kaçırıyor uyku düzeni bozulmuş yaklaşık 4 ay oldu yaptırmış iğneyi hala adet görüyor yani kesintisiz adeti o zamandan bu yana hiç kesilmemiş Bi kaç gün kesilyo 1 ay geliyor Bi kaç gün kesilyo 15 gün geliyor doktora gitmiş ilaç neyim vermiş etki etmemiş çok korkuyor çokta pişman ona moral veriyorum ama Allah yardımcısı olsun ben bile endişeleniyorum onun adına 4 aydır bu durumda umarım ileşir Allah yardımcısı olsun yani bence yspmayın korunmak için hap var ondan kullanın zararsız o ablam kullanıyor gayet memnun. Bu iğneden halamın gelinide yaptırmış tı ondan da olumsuz yorumlar duymuştum yani herkes aynı mı oluyor bilmiyorum ama bence yspmayın

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
merhabalar aranızda korunmak için aylık iğne yaptıran var mı olumlu olumsuz tecrübelerinizi yazar mısınız çok kararsız kalıyorum yaptırıp yaptırmama konusunda
Valla canım ikinci oğlumda sonra hap kullandım 10 sene gayet kafam rahattı habi bıraktım hamile kaldım istiyordum ama şimdi yeterli istemiyoruz yeni doğum yaptım ben de kara kara düşünüyorum ne yapacağımı üstelik sezeryan hamile kalmamam lazım eltim iğne kullanıyordu rahimde yara oldu yaktilar tekrra oldu adet olmadı yani hep bir uğraştırdı en iyi yöntem hap onunda kötü yanı var bende isteksizlik yaptı yüzümde leke yaptı onun dışında günü gününe adet oluyordum sancisiz rahattım Yasmin kullanıyordum bende beklemedeyim belki yorumlardan yardımcı olan çıkar 😀❤️

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım ben hıc ıgne falan yaptırmadım hep korundum kocam gerı cekıldı Oglum ıle kızımın arasy 2 yas ama kızım ıle kucuk oglumın arasy 7 yas gerı cekılme oldy ısteyrek cocuk yaptık su an kucuk pasam ıkı bucuk aylık daha su anda gerı cekılme olyor nereye kadar surer bılmıyorum yanı artık cocuk yapamam napıcam ınsallah burdan bısıler ogrenerım

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ikinci oğlumda sonra hap kullandım 10 sene gayet kafam rahattı habi bıraktım hamile kaldım istiyordum ama şimdi yeterli istemiyoruz yeni doğum yaptım ben de kara kara düşünüyorum ne yapacağımı üstelik sezeryan hamile kalmamam lazım eltim iğne kullanıyordu rahimde yara oldu yaktilar tekrra oldu adet olmadı yani hep bir uğraştırdı en iyi yöntem hap onunda kötü yanı var bende isteksizlik yaptı yüzümde leke yaptı onun dışında günü gününe adet oluyordum sancisiz rahattım Yasmin kullanıyordum bende beklemedeyim belki yorumlardan yardımcı olan çıkar 😀❤️
O zaman ister istemez hepsinin bir yan etkisi var anladığım kadarıyla 😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence sakın yaptırma yani ben yaptırmadım ama akadaşım yaptırdı çok çok pişman. Bana köpek gibi pişmanım nasıl böyle bir hataya düştüm diyor baya yan etkilemiş kendisini geceleri uykudan uyanıp böyle kendi kendine dolaşıyor evin içinde sıkıntı basıyor sinir yapıyor düzenini bozuyor muş uykusunu kaçırıyor uyku düzeni bozulmuş yaklaşık 4 ay oldu yaptırmış iğneyi hala adet görüyor yani kesintisiz adeti o zamandan bu yana hiç kesilmemiş Bi kaç gün kesilyo 1 ay geliyor Bi kaç gün kesilyo 15 gün geliyor doktora gitmiş ilaç neyim vermiş etki etmemiş çok korkuyor çokta pişman ona moral veriyorum ama Allah yardımcısı olsun ben bile endişeleniyorum onun adına 4 aydır bu durumda umarım ileşir Allah yardımcısı olsun yani bence yspmayın korunmak için hap var ondan kullanın zararsız o ablam kullanıyor gayet memnun. Bu iğneden halamın gelinide yaptırmış tı ondan da olumsuz yorumlar duymuştum yani herkes aynı mı oluyor bilmiyorum ama bence yspmayın
Anladım canım iğneden kesinlikle vazgeçtim zaten yaptırmam çok geçmiş olsun inş iyi olur tez zamanda

Ben hap kullanmayı düşünüyorum ama ilk bı sene eşim koruncak mecbur çünkü bebeği emzircegim için hap kullanamam
Evet doğru canım haklısın

Şuan 34. haftadayim ☺️ ama iğneyi bırakınca hap kullanmaya başlamıştım. dogumdan sonra ne yaparim şuan bir fikrim yok
Peki hap nasıl yan etki yaptı mı size

Son düzenleme:

Battalin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben doğumdan sonra kullanmıştım ama tavsiye etmem çünkü kısırlık ediyor 6 yıl çocuğum olmadi korunmayı bıraktığım halde tedavi oldum yanlış tedavi doktor uyguladi fark etmedim kıs oluştu sonra kısım patladı sag yumurtaligim alındı sol kaldi doktor oda çok zayıf calisiyo tüp bebek yap yoksa yumurtaligin tedavi kabul etmez dedi ama çok şükür tedaviye baslicagim gün 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim suan 7+5 çok sukur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar