Sorum var Gebelik şüphesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde guldalklnc tarafından oluşturulan Gebelik şüphesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,394 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik şüphesi
Konbuyu başlatan guldalklnc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

İlk/nur

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba daha adet günüme 1 hafta var ama öyle bir kasigim ve belim ağrıyor ki öyle böyle değil sanki belime odunla vurmuşlar gibi kasigim da ara ara ağrılar geliyor adet sancısı gibi aynı ve acayip şekilde sinir duygusalk var üstümde napmaliyim biraz akıl verin lütfen böyle olan olmuş muydu
Birebir Aynı seyleri bende yaşadım adet gününü bekle canım iki defa kan bir idrar yaptım negatif adetimin ikinci günü birazdan test vermeye gidecem

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba daha adet günüme 1 hafta var ama öyle bir kasigim ve belim ağrıyor ki öyle böyle değil sanki belime odunla vurmuşlar gibi kasigim da ara ara ağrılar geliyor adet sancısı gibi aynı ve acayip şekilde sinir duygusalk var üstümde napmaliyim biraz akıl verin lütfen böyle olan olmuş muydu
Belirtiler için erken belirti arama adet olmazsan gidip kan ver net sonç alrsn.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Belirtiler gebeliğin 6. Haftasından itibaren görülür psikolojik belirtide yaşıyor olabilirsin. Ayrıca göğüs kararması daha ileriki zamanlarda oluyor. Kesin ve net sonuç alabilmek için birkaç gün sonra kan verebilirsin

Şöyle birşey de var hafiften göğüs kararmasi ve etrafinda o kararma olan etrafında küçük küçük sivilce tarzi şeyler ve göğüste acı inrttn arastirdigimda hamileligin 4. Haftasında başladığı belirtiler olarak geçiyor bilmiyorum ama doğru mu
Çok belirti var kuşum sadece bunlar oluyor diye var diyemeyiz rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim inşallah vardır😍

Tüm sayfalar yüklendi.