Gebelik suyunun az olması

• Konbuyu başlatan Yiğit Ali nin annesi
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yiğit Ali nin annesi tarafından oluşturulan Gebelik suyunun az olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 569 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik suyunun az olması
Konbuyu başlatan Yiğit Ali nin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ordu
Y

Yiğit Ali nin annesi

Guest
Arkadaşlar 29 haftalık gebelik te aminyom suyunun az olduğunu söyledi doktor arttırmak için ne yapılmalı

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 29 haftalık gebelik te aminyom suyunun az olduğunu söyledi doktor arttırmak için ne yapılmalı
Tabiki bol.bol su iç bende 28 haftalikken kontrole gittim bol bol su içtiğim için bebeğin suyu çok iyi dedi vende hocam çok su içiyom bu aydan sora bebeğe faydasi varmi dedim o da tabiki böyle devam et dedi ramazndan önce tahminen 2 .5 lt su içiyordum şimdide iftarla sahur arasi bolca iciyorum mutlaka içmelisin bebek o sudan besleniyor 😉😉

O

Ordu

Guest
Havuç suyunu mutlaka doktora danış canım, çünkü a vitaminin fazlası zararlıdır hem kullanıldığın ilaçta hem havuçta A vitamini olduğu için sıkıntı olur. O yüzden havuç miktarını öğrenmek için doktora sor mutlaka. Bol su içmeyi unutma sakın bi de ramazandayiz oruç tutuyorsan iyice azalabilir suyun dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar