Sorum var Gebelik takibi doktor önerisi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysn tarafından oluşturulan Gebelik takibi doktor önerisi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 395 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik takibi doktor önerisi?
Konbuyu başlatan Aysn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Aysn

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba. Bu gruba yeni üye oldum. Ankarada yaşıyorum
Gebelık takıbi için doktor öneriniz var mı ? Özel hastanede.

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Mhrsden bakabilirsin hastanenin doktor listesi çıkıyor almak istedin doktorun kimi doktorlar pek ilgilenmiyor başlarından sanıyorlar doktorunu araştır öyle yap

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şahsen özel doktor bilmiyorum ama şehir hastanesinde feyza Şenocak memeş
Ankara hastanesinde ise mustafa can Akdoğan var bu ikiside aşırı iyi ve ilgili doktorlar ben doğumu şehir hastanesinde yaptım feyza hanım çok anlayışlı ve her sorduğun soruya cevap veriyor bilgin olsun

Aysn

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen özel doktor bilmiyorum ama şehir hastanesinde feyza Şenocak memeş
Ankara hastanesinde ise mustafa can Akdoğan var bu ikiside aşırı iyi ve ilgili doktorlar ben doğumu şehir hastanesinde yaptım feyza hanım çok anlayışlı ve her sorduğun soruya cevap veriyor bilgin olsun
Anladım. Bende sağlık personelıyım Medıcana hastanesınde çalıştım doğum ıcın hiç önermem. Şuan etlık sehır deyım. Ama kendime doktor bulamadım o yüzden buraya gelip sordum doğum paketı vs almış olan vardır diye.
Mhrsden bakabilirsin hastanenin doktor listesi çıkıyor almak istedin doktorun kimi doktorlar pek ilgilenmiyor başlarından sanıyorlar doktorunu araştır öyle yap
Orada her yazılan doğru değil bızzat burdan gebe annelerden öğrenmek ıstedıgım geldim yazdım neyse araştırmaya devam ozaman :) teşekkürler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anladım. Bende sağlık personelıyım Medıcana hastanesınde çalıştım doğum ıcın hiç önermem. Şuan etlık sehır deyım. Ama kendime doktor bulamadım o yüzden buraya gelip sordum doğum paketı vs almış olan vardır diye.

Orada her yazılan doğru değil bızzat burdan gebe annelerden öğrenmek ıstedıgım geldim yazdım neyse araştırmaya devam ozaman :) teşekkürler
Aa evet canım ben aslen ankarada ikamet etmediğim için oradaki faydalardan yararlanamadım ama alan kişiler var diye biliyorum inşallah kendine göre bir doktor bulursun

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

Insallah bulursun doktor 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar