Gebelik test sonucuma bakar mısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nurjoe tarafından oluşturulan Gebelik test sonucuma bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,577 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik test sonucuma bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Nurjoe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oğlum ve kızım çok hastalar oğlum iki gündür hastaydı ya bugün de kızım ay nebileyim gripler ama oğlum yiyor içiyor şükür ama kızım zor emiyor burnu tıkalı boğazında kalıyor emmek istemiyor
Çok geçmiş olsun canım, bizde atlattık çok kötü bir hastalık gerçekten, valla Ali burda bi arkadaşın önerdiği kür le sağlığına kavuştu, hatta gününde iyileşti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım, bizde atlattık çok kötü bir hastalık gerçekten, valla Ali burda bi arkadaşın önerdiği kür le sağlığına kavuştu, hatta gününde iyileşti
Bal sarımsak limon karışımı, hala dua ediyorum arkadaşa çevremde önerdiğim herkeste çok memnun dua ediyorlar valla

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bal sarımsak limon karışımı, hala dua ediyorum arkadaşa çevremde önerdiğim herkeste çok memnun dua ediyorlar valla
Ya ne güzel maşallah canım benim 😍 kuzum evet bire bir ama oğlum hayatta yemez malesef ya yıllardır biliyorum biz tüketiyoruz ama oğlum asla ya keşke ye teşekkür ederim canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar