Gebelik test sonucuma bakar mısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nurjoe tarafından oluşturulan Gebelik test sonucuma bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,561 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik test sonucuma bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Nurjoe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar sevgili arkadaşlarım,
İlk defa korunmasız ilişki yaşadık ovulasyondan 3 gün öncesinden başladık 2 gün sonrasına kadar. Normalde bugün yarın regl olmalıyım ama 4 gün önce lekelenme şeklinde bir kanama geldi peçeteye sonra bir daha gelmedi. Bu sabah meraktan bir gebelik testi yaptım sonucu deneyimli arkadaşlarım yorumlayabilir mi🙏🏻 teşekkürler
Hayırlı olsun canım gebelik var. En kısa zamanda beta HCG bakılmalı değeri de önemli çünkü

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Âmin canım inşallah hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun benim de ilk tecrübem olduğu için açıkçası sizlere danışmanın daha doğru olacağını düşündüm çok teşekkürler🙏🏻😍🐣
Rica ederim canım herzaman sorabilirsin buradaki amaç birbirmize yardımcı olmak inan hepimizin eksik yönleri var burda danışarak tamamliyoruz

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa korunmasız ilişki yaşadık ovulasyondan 3 gün öncesinden başladık 2 gün sonrasına kadar. Normalde bugün yarın regl olmalıyım ama 4 gün önce lekelenme şeklinde bir kanama geldi peçeteye sonra bir daha gelmedi. Bu sabah meraktan bir gebelik testi yaptım sonucu deneyimli arkadaşlarım yorumlayabilir mi🙏🏻 teşekkürler
Böyle hevesli heyecanlı mutlu anneler gördükçe havalara uçuyorum 😍 hayırlı olsun sağlıkla gelsin 🌸

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hayırlı olsun canım benim gebelik var bende ikinci gebeliğim de test yapınca böyle çıkmıştı silik çizgi , muhtemelen daha çok yeni olduğu için tam görünmüyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım hoşgeldin 💕 Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲 bana göre de var ikinci çizgi silik biraz daha bekle ondan sonra kan tahlili ver canım küçüktür daha minnoş 🤗🤗

Nurjoe

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bende oğlumu böyle öğrenmiştim
Ayy inşallah hayırlısı canım ya hafta sonu kan tahlili yaptıracağım umarım orda da hcg yüksek çıkar sizinle de burada zaten paylaşırım çok teşekkür ederim 🐣😍🙏🏻😇
Böyle hevesli heyecanlı mutlu anneler gördükçe havalara uçuyorum 😍 hayırlı olsun sağlıkla gelsin 🌸
yaaa Allahım inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir gebeliğim olur ve burada sizler gibi içten güzel insanlarla hep iletişimde kalırız 😍🙏🏻😇 çok teşekkürler

Tüm sayfalar yüklendi.