Gebelik test sonucuma bakar mısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nurjoe tarafından oluşturulan Gebelik test sonucuma bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,579 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik test sonucuma bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Nurjoe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Nurjoe

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım benim gebelik var bende ikinci gebeliğim de test yapınca böyle çıkmıştı silik çizgi , muhtemelen daha çok yeni olduğu için tam görünmüyor
Aminn aminn aminn🙏🏻🙏🏻😍😍 inşallah ya çok istiyorum canlarım 🙏🍀🥹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelik var hayırlı olsun
İnşallah canımm 🙏🏻💕😇

Merhaba canım hoşgeldin 💕 Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲 bana göre de var ikinci çizgi silik biraz daha bekle ondan sonra kan tahlili ver canım küçüktür daha minnoş 🤗🤗
Hoşbuldukk canımm💕 amin Rabbim hepimizin gönlğne göre herşeyi nasip etsin sağlıkla inşallah🙏🏻🐣 tamamdır nasipse bu haftasonu gidip bir laboratuvarda kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum. Sonuçlarıda sizlerle paylaşırım inşallah 🙏🏻 bu arada beta HCG değeri baktırdığımda kaç olmalı? üzerinden 3 gün fln geçmiş olacak yapıldığında.

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah iyilik versin inşallah 🤲Bende iyiyim çok şükür kuzum annem hastaneye gitmiş bende kardeşlerime bakmak için annemlere geldim
Rica ederim canımsın 🥰
Sağol, canım benim cümlemize inşallah 🤲 annen nasıl geçmiş olsun canim benm

İnşallah canımm 🙏🏻💕😇

Hoşbuldukk canımm💕 amin Rabbim hepimizin gönlğne göre herşeyi nasip etsin sağlıkla inşallah🙏🏻🐣 tamamdır nasipse bu haftasonu gidip bir laboratuvarda kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum. Sonuçlarıda sizlerle paylaşırım inşallah 🙏🏻 bu arada beta HCG değeri baktırdığımda kaç olmalı? üzerinden 3 gün fln geçmiş olacak yapıldığında.
Amin amin inşallah canım benim 🤗😉 teşekkür ederim 💕 ay onu tam bilmiyorum ama 10 ün üzerinde olunca gebelik var kuzum ama sen değeri atınca kızlar yardımcı olurlar canım benim 😍

Nurjoe

Kayıtlı Üye
rank
Hatta bu akşam eczaneden erken gebelik testi diye bir şey varmış benim sabah yaptığım normaldi bir de erken gebelik testi yapayım dedim onda da yine silik çıktı ama en azından gebelik olmasa tamamen bembeyaz çıkar sanırım değil mi🥹🙄

Ekli dosyalar

• IMG_9058.jpeg
    IMG_9058.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 57

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ayy inşallah hayırlısı canım ya hafta sonu kan tahlili yaptıracağım umarım orda da hcg yüksek çıkar sizinle de burada zaten paylaşırım çok teşekkür ederim 🐣😍🙏🏻😇

yaaa Allahım inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir gebeliğim olur ve burada sizler gibi içten güzel insanlarla hep iletişimde kalırız 😍🙏🏻😇 çok teşekkürler
İnşallah canım Hakkında hayırlısı olsun inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

İnşallah canımm 🙏🏻💕😇

Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım 🤲 Rabb'im gönlüne göre versin inşallah

Sağol, canım benim cümlemize inşallah 🤲 annen nasıl geçmiş olsun canim benm

Amin amin inşallah canım benim 🤗😉 teşekkür ederim 💕 ay onu tam bilmiyorum ama 10 ün üzerinde olunca gebelik var kuzum ama sen değeri atınca kızlar yardımcı olurlar canım benim 😍
Amin canım inşallah 🤲 sağol kuzum iyi çok şükür, ilaçlı emarı vardı emar çektirmeye gitmişti, rahiminde miyomlar var parça da almışlar inşallah sonucu temiz çıkar eğer temiz çıkarsa ameliyatla alacaklar inşallah

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar sevgili arkadaşlarım,
İlk defa korunmasız ilişki yaşadık ovulasyondan 3 gün öncesinden başladık 2 gün sonrasına kadar. Normalde bugün yarın regl olmalıyım ama 4 gün önce lekelenme şeklinde bir kanama geldi peçeteye sonra bir daha gelmedi. Bu sabah meraktan bir gebelik testi yaptım sonucu deneyimli arkadaşlarım yorumlayabilir mi🙏🏻 teşekkürler
Silik çıkmış kadin doğuma git bence ultrasona bi gir bak kese oluşmuştur bende lekelenme geçirdim bebeğimin kesesi vardi o lekelenme yerleşme kanaması oluyor hayırlısı olsun hakkinizda

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hatta bu akşam eczaneden erken gebelik testi diye bir şey varmış benim sabah yaptığım normaldi bir de erken gebelik testi yapayım dedim onda da yine silik çıktı ama en azından gebelik olmasa tamamen bembeyaz çıkar sanırım değil mi🥹🙄
Gebelik var canım sen kan tahlili yaptır eğer gebelik olmasa 2. Silik çizgi çıkmazdı ama net sonuç kan tahlili

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar sevgili arkadaşlarım,
İlk defa korunmasız ilişki yaşadık ovulasyondan 3 gün öncesinden başladık 2 gün sonrasına kadar. Normalde bugün yarın regl olmalıyım ama 4 gün önce lekelenme şeklinde bir kanama geldi peçeteye sonra bir daha gelmedi. Bu sabah meraktan bir gebelik testi yaptım sonucu deneyimli arkadaşlarım yorumlayabilir mi🙏🏻 teşekkürler
Hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲 sağlıkla kucağına alırsın 🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bnce kesin net hamilesin Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲🤲

Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım 🤲 Rabb'im gönlüne göre versin inşallah

Amin canım inşallah 🤲 sağol kuzum iyi çok şükür, ilaçlı emarı vardı emar çektirmeye gitmişti, rahiminde miyomlar var parça da almışlar inşallah sonucu temiz çıkar eğer temiz çıkarsa ameliyatla alacaklar inşallah
Yaaa çok geçmiş olsun canim benim insallh insallh insallh canım benim 🤲 bana da yazarsın sonucu çıkınca dualarım annen ile canım benim 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar