❗GEBELİK ZEHİRLENMESİ ❓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan ❗GEBELİK ZEHİRLENMESİ ❓ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,648 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ❗GEBELİK ZEHİRLENMESİ ❓
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda gebelik zehirlenmesi geçiren yada tanıdıklarından şahit olan varmı.
Tansiyonum 14/9 sürekli takip ediyorum hiç düşmüyor(doktorun bilgisi var tahlil istedi) ellerim ayaklarım balon gibi şiş
nefes darlığı yaşıyorum gece uyurken özellikle nefessiz kalıyorum uyanıyorum
Rahme giden damarlarda darlık var
bebeğin gelişimi 3 hafta geriden geliyor.
Böyle sorunlar yaşayan yada çevresinden şahit olan var mı doğum nasıl oldu bebek sağlıklı doğdu mu merak ediyorum 🥺
Cnm gecmis olsun kacinci haftadasin. Benim 3. Aylarimda yuksek tansiyon cikti. 14/9 felandi kontrol takip cihaz takildi 17 saat durmadan ölçtü derken tansiyon ilacina basladik hala kullaniyorum. Belki sanada baslanir cnm

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda gebelik zehirlenmesi geçiren yada tanıdıklarından şahit olan varmı.
Tansiyonum 14/9 sürekli takip ediyorum hiç düşmüyor(doktorun bilgisi var tahlil istedi) ellerim ayaklarım balon gibi şiş
Böyle sorunlar yaşayan yada çevresinden şahit olan var mı doğum nasıl oldu bebek sağlıklı doğdu mu merak ediyorum 🥺
Allah sağlık versin canım. Arkadaşımın öyleydi ama 18 e çıkana kadar birşey olmadı sürekli takip edildi 25.haftada yüksek tansiyondan yatış yapıldı 14 15 civarındaydı bebeği almayı önerdi ama kabul etmedi tabiki 29.haftaya kadar bekleyebildiler ve 18 tansiyon ile acil alındı sezeryan ile 26 gün küvezde kaldı bebek şimdi çok iyi yaşına girecek

M

Mavibebek

Guest
Ben varım. Çok şükür sağlıklı doğum yaptım. Genel anesteziyle doğum oldu. Sırf üstü yatmamaya çalışın,hangi tarafa dönünce rahatsanız oraya dönerek yatın.Hatta ben yastığı biraz yükselterek uyuyunca rahat ediyordum.Dr.nuz söylemiştir belki yediklerinize dikkat edin.
Kolaylıkla,sağlicakla kavuşun kuzunuza dilerim.

Allah korktuguna ugratmasın canım 🤲
Amiiiinnnnn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm gecmis olsun kacinci haftadasin. Benim 3. Aylarimda yuksek tansiyon cikti. 14/9 felandi kontrol takip cihaz takildi 17 saat durmadan ölçtü derken tansiyon ilacina basladik hala kullaniyorum. Belki sanada baslanir cnm
Şuanda 29 haftadayım tahlil sonrası baslanaxak sanırım.Allah sanada şifa versin sağ salim zamanında doğarlar inşaallah

Allah sağlık versin canım. Arkadaşımın öyleydi ama 18 e çıkana kadar birşey olmadı sürekli takip edildi 25.haftada yüksek tansiyondan yatış yapıldı 14 15 civarındaydı bebeği almayı önerdi ama kabul etmedi tabiki 29.haftaya kadar bekleyebildiler ve 18 tansiyon ile acil alındı sezeryan ile 26 gün küvezde kaldı bebek şimdi çok iyi yaşına girecek
Bebekte Sorun olmadığına sevindim erkenden bebeğin alinmasindan korkuyorum bende gelişiminde de sorun var haftasını yakalamadı 🥺

Ben varım. Çok şükür sağlıklı doğum yaptım. Genel anesteziyle doğum oldu. Sırf üstü yatmamaya çalışın,hangi tarafa dönünce rahatsanız oraya dönerek yatın.Hatta ben yastığı biraz yükselterek uyuyunca rahat ediyordum.Dr.nuz söylemiştir belki yediklerinize dikkat edin.
Kolaylıkla,sağlicakla kavuşun kuzunuza dilerim.
Sağlıkla kavuşmaniza Çok sevindim💕
Sırt üstü yatamıyorum zaten yastıkta hep yüksek nerdeyse oturur pozisyonda uyumaya çalışıyorum. Ama aşırı çarpıntı da oluyor kaçıncı haftada doğum yaptınız peki siz

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.