Gebelik zehirlenmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Gebelik zehirlenmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,075 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik zehirlenmesi
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk gebeliğimde 38+5 de gebelik zehirlenmesi ile acil sezaryena alındım tansıyon yukselmesi ile. Cok sukur atlattık 2 haftaya.
Sımdı 26+5 ım
Sımdı doktor tekrar zehirlemeyım dıye bu gebelikte coraspirin verdi 3 ay kullandım ama son 3 ay kullanmak zararlı dıye bılıyorum kımısın30 haftada bırak dedı kımısı kullanma dedi eczacı son 3 ay kullanılmaz dedı. Bu durumu yaşayan var mı benım gıbı napmalıyım aspirin işini

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26+5 ım ilkinde gebelik zehirlenmesi ile acil sezaryena alındım tansıyon yukselmesi ile. Cok sukur atlattık 2 haftaya.
Sımdı doktor tekrar zehirlemeyım dıye bu gebelikte coraspirin verdi 3 ay kullandım ama son 3 ay kullanmak zararlı dıye bılıyorum kımısın30 haftada bırak dedı kımısı kullanma dedi eczacı son 3 ay kullanılmaz dedı. Bu durumu yaşayan var mı benım gıbı napmalıyım aspirin işini
Canım drun ne dedi? Çok geçmiş olsun bu arada bebeğin nasıl oldu ne kadar zamanda toparladı çok küçük doğmuş

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım 38+5 de dogdu ilki şimdi
26+5 gebeyim. Yanlıs telaffuz etmişim biraz ☺️
Anladım canım şimdi tekrar okudum ben yanlış anlamışım. 26 çok küçük şaşırdım bende 2 haftada atlattık deyince öyle olsa bi süre daha küvöz de kalması gerekirdi. Canım en doğrusunu drun söyler sağdan soldan duyduklarını önemseme drun devam et derse edersin etme derse bırak gebelikte sana ve bebeğine neyin daha zararlı olacağını takibini yapan drun bilir. İnşallah bi sıkıntı olmaz sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Zaten tansıyon yüksekliği ile başlıyor bu iş gunluk ölçer im tansıyonu eger yuksekse doktora solerim. Cok Tesekkur ederim dua edin 🌹cümlemiz sağlıkla kavusalım bebişlerimize
Aynen canım sende yap takibini drunu bilgilendir oda ona göre bi yol çizer zaten. Amin canım benim inşallah 🙏🥰

Merve Aktaş

Kayıtlı Üye
rank
Bende kizimda 30 haftalik gebelik zehirlenmesi gecirdim şimdi 26 haftalik hamileyim coraspin doktor onerdi simdi 3 ayim kaldı kullansam mi kullanmasam mi bilmiyorum ki

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Bende kizimda 30 haftalik gebelik zehirlenmesi gecirdim şimdi 26 haftalik hamileyim coraspin doktor onerdi simdi 3 ayim kaldı kullansam mi kullanmasam mi bilmiyorum ki
Ben kullanmıyorum suan 3 ay var. Allaha emanet tansıyonunu ölç günlük yoksa eczaneden ölç tür vücud ödemine dikkat et. İnşAllah bırdaha yaşamayız

C

Cansu nehir sert

Guest
Ben kullanmıyorum suan 3 ay var. Allaha emanet tansıyonunu ölç günlük yoksa eczaneden ölç tür vücud ödemine dikkat et. İnşAllah bırdaha yaşamayız
Benim ilk gebeliğimde gebelik zehirlenmesinden dolayı 32 haftada doğum yaptım 2. Gebeliğimde coraspin kullandım 36 haftaya kadar kullandım doğuma bir hafta kala bırakıcaz demişti doktorum ya erken doğum olursa tekrar diye sordum doktoruma zaten erken doğum olmasın diye veriyoruz sen merak etme dedi bana her gittiğinizde doktorunuza daha ne kadar kullanacağınızı sorun kendiniz bırakmayın tavsiyem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar