gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,554 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelik
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Moralin iyi olmali, hem bebek hisseder, hem de erken doguma bile yol acabilir. Gerekirse, ailen yakinsa, birkac gun uzaklas oradan, misafirlige git, veya al karsina konus, ama cok uzuntu icine girme lutven..

...

Moderator
Mod
rank
Kizlar iki uc gundur esimle aram cok kotu hep agliyorum bebegime bisey olur mu cok kotuyum 😔😔😓
Bebeğe birşey olmaz canım.Ama oda annenin ruh halinden etkileniyor.Kendini rahatlatmaya çalış kuzum.Kafaya takmamak için meşguliyet bul kendine.Düzelir aranız inşaAllah.😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğe birşey olmaz canım.Ama oda annenin ruh halinden etkileniyor.Kendini rahatlatmaya çalış kuzum.Kafaya takmamak için meşguliyet bul kendine.Düzelir aranız inşaAllah.😘
Şiddet veya aldatmamı var yoksa kuzum

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Neden kuzum aldatma yada siddet falan mi😔 uzme kendini bebegin de hissetmesin annesi
Yok bu benim ikinci ewliligim ilkinde adamin cocugu olmuyordu adi kisira cikmasin die benden gizli bana bosanma dawasi acti beb anneme misafirlige gelmistim o gece aradi istemiyorum seni gelme dedi annemde gondermedi beni sonra dava acti o zaman 20 yasindaydim simdi 24 yasindayim 40 yasinda biriyle ewlendim sirf ailemin ewinden gideyim diye erkek kardesimde ewlenecekti diye ama ben gercekten cok kotuyum

Şiddet veya aldatmamı var yoksa kuzum
Keske aldatsada ayrilmak icin bi sebebim olsa yemin ederim daha mutlu olurum

...

Moderator
Mod
rank
Yok bu benim ikinci ewliligim ilkinde adamin cocugu olmuyordu adi kisira cikmasin die benden gizli bana bosanma dawasi acti beb anneme misafirlige gelmistim o gece aradi istemiyorum seni gelme dedi annemde gondermedi beni sonra dava acti o zaman 20 yasindaydim simdi 24 yasindayim 40 yasinda biriyle ewlendim sirf ailemin ewinden gideyim diye erkek kardesimde ewlenecekti diye ama ben gercekten cok kotuyum

Keske aldatsada ayrilmak icin bi sebebim olsa yemin ederim daha mutlu olurum
Canım benim Rabbim yardımcın olsun.Ne diyeceğimi bilemedim şimdi😞

Tüm sayfalar yüklendi.