gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,564 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelik
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yok bu benim ikinci ewliligim ilkinde adamin cocugu olmuyordu adi kisira cikmasin die benden gizli bana bosanma dawasi acti beb anneme misafirlige gelmistim o gece aradi istemiyorum seni gelme dedi annemde gondermedi beni sonra dava acti o zaman 20 yasindaydim simdi 24 yasindayim 40 yasinda biriyle ewlendim sirf ailemin ewinden gideyim diye erkek kardesimde ewlenecekti diye ama ben gercekten cok kotuyum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keske aldatsada ayrilmak icin bi sebebim olsa yemin ederim daha mutlu olurum
Sorun ne peki kuzum esin 40 yasindaysa aksine senin degerini daha cok bilmesi gerek daha cok ustune düşmesi lazım nedir seni uzen konu

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Sorun ne peki kuzum esin 40 yasindaysa aksine senin degerini daha cok bilmesi gerek daha cok ustune düşmesi lazım nedir seni uzen konu
O biraz sans iste herkez oyle diyor yok efendim seni el ustunde tutar falan ama oyle birsey yok bazen intihari dusundum ama bebek war diye bisey yapamiyorum basini alip gitsen bi erkekle gitmis diyecekler ne yapicam cikmazdayim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
O biraz sans iste herkez oyle diyor yok efendim seni el ustunde tutar falan ama oyle birsey yok bazen intihari dusundum ama bebek war diye bisey yapamiyorum basini alip gitsen bi erkekle gitmis diyecekler ne yapicam cikmazdayim
Anladığım kadarıyla evden gitmek için 2. Evliliğini istemeyerek yaptın değil mi canım. Kaç haftalık hamilesin

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bi kacis gibi ama yine kendimi yaktim 😔19+1
Yaa ne kadardır evlisin canım yaşında küçükmüş. Maalesef böyle ana baba baskısından kaçıp evlenmek çmzüm sanılıyor ama aksine daha kötü sonuçlar doğurabiliyor. Şuan birazda gebeliğinden kaynaklı hormonlarının etkisindesin. Şöyle bir etraflıca düşün hormonlarının sana hissettirdiklerini bir kenara bırakmaya çalış. Boşanırsan ne olur boşanmazsan ne olur diye. Ben hep +, - hesaplarım böyle durumlarda daha çok zarar görmemek için. Zarar sadece fiziksel değil bazen böyle psikolojikte olabiliyor

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ne kadardır evlisin canım yaşında küçükmüş. Maalesef böyle ana baba baskısından kaçıp evlenmek çmzüm sanılıyor ama aksine daha kötü sonuçlar doğurabiliyor. Şuan birazda gebeliğinden kaynaklı hormonlarının etkisindesin. Şöyle bir etraflıca düşün hormonlarının sana hissettirdiklerini bir kenara bırakmaya çalış. Boşanırsan ne olur boşanmazsan ne olur diye. Ben hep +, - hesaplarım böyle durumlarda daha çok zarar görmemek için. Zarar sadece fiziksel değil bazen böyle psikolojikte olabiliyor
Ben bebekden dolayi cok stresliyim bundan ayrilirsam cocugu nasil buyuturum aslinda baslarda ayrilmayi dusunuyorduk anneme gitmistim bunun ailesi yok gorumcem geldi beni almaya ama ben hamile oldugumu bilmiyordum bana sen nie geldin dedi aradan iki hafta gecmisti hamile oldugumu ogrendim sonra biraz aramiz bozuldu suan daha kotuyuz

Ben bebekden dolayi cok stresliyim bundan ayrilirsam cocugu nasil buyuturum aslinda baslarda ayrilmayi dusunuyorduk anneme gitmistim bunun ailesi yok gorumcem geldi beni almaya ama ben hamile oldugumu bilmiyordum bana sen nie geldin dedi aradan iki hafta gecmisti hamile oldugumu ogrendim sonra biraz aramiz bozuldu suan daha kotuyuz
8 aydir ewliyiz

8 aydir ewliyiz

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

8 aydir ewliyiz

8 aydir ewliyiz
Yani dost acı söyler çok erken hamile kalmışsın. Genç bir kadın olarak keşke biraz evliliğini ölçüp biçseydin ama artık olan olmuş. Eşinin şuan sana kötü davranmasının sebebi nedir peki özel değilse

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Yani dost acı söyler çok erken hamile kalmışsın. Genç bir kadın olarak keşke biraz evliliğini ölçüp biçseydin ama artık olan olmuş. Eşinin şuan sana kötü davranmasının sebebi nedir peki özel değilse
Ya acikcasi diger ewliligimde 16 yasinda ewlendim yine ailem yuzunden 20 de ayrildik bunda da cocugum olsun cok istedim ama boyle tahmin etmemistim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Erkek kendini senin yanında ezik görüyorsa seni daha çok ezmeye çalışır. Demekki ondan kat be kat üstünsün ki seninle uğraşıyor sen bunu bilerek kendine daha çok değer vermen gerekir. Hiçbir şekilde moralini bozma Allah korusun olan bebeğine ve sana olur bebek karnında herşeyi hisseder

Tüm sayfalar yüklendi.