Sorum var Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yıldız nevin tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 400 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan Yıldız nevin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Yıldız nevin

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben altı ay önce sezeryanla doğum yaptım ve bu ay öğrendim iki aylık gebeyim nasıl oldu bilmiyorum kalp atışı da başlamış kıyamam aldırmaya sizce benim icin bı risk olur mu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kizlar ben altı ay önce sezeryanla doğum yaptım ve bu ay öğrendim iki aylık gebeyim nasıl oldu bilmiyorum kalp atışı da başlamış kıyamam aldırmaya sizce benim icin bı risk olur mu
Canım araya iki sene girseydi iyi olurdu ama olsun canını sıkma Allah'ın izniyle bir sıkıntı olmaz inşallah ben ilkini normal doğurdum kızım 6 aylık iken hamile olduğumu öğrendim sonra ikinci de sezeryan oldu korkma Allah'ın izniyle

Kadın doğum uzmanı en iyisini bilir seni yönlendirir.
Son haftalarda dikislere baskı yapmasın diye 36 37. Hafta civarı doğumu gerçekleştiriyorlar diye biliyorum kuzum. Birşey olmaz Allah'ın izniyle bir muayene ol doktorunla görüş için rahatlasın sağlıkla kavuşun inşaAllah 🤲🏻💕🤱🏻

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah'ın izni ile olmaz canım inşallah sadece sezaryan dikiş yerinde ileri doğru ağrılar olur fazlaca. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻. Yiyecek ekmeği varmış demek ki minigin dünyada kıyılır mi hiç o cana en doğru kararı vermişsin
Ayşe'ye katılıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kadın doğum uzmanı en iyisini bilir seni yönlendirir.
Son haftalarda dikislere baskı yapmasın diye 36 37. Hafta civarı doğumu gerçekleştiriyorlar diye biliyorum kuzum. Birşey olmaz Allah'ın izniyle bir muayene ol doktorunla görüş için rahatlasın sağlıkla kavuşun inşaAllah 🤲🏻💕🤱🏻
Canım nasildn gittinmi hastaneye

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kıyılır mı hiç oda bir can çok büyük günah Allah verdiyse vardır bir bildiği rızkıyla verir canım benim hem miniğine de kardeş olcak ne güzel 🥰🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar