Sorum var Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ozgul tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 456 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan ozgul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle de konuştum bilmiyorum rahat ol diye diyor ama rahatsizligimi da bildirdim yine de kaçıyor sanki duygusal açıdan hormonlar tavan yapmış durumda zaten bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen de ben sen yokken daha rahatmisim de sırtını don yat ☺️ bebeginle babaya tavirli sohbetler yap eşin duysun ☺️ben arada yaparim ve eglenirim de bu durumla ☺️ hamileligini kullanabilirsin ☺️ ama esin gerçekten siz rahat edin diye bunu ince dusuncesinden yapiyor olabilir, kirici sekilde konusma bebeginle,tavirli konus esin de anlar seni inşallah ☺️
Ben olsam kisa sure zaten, kocaman yatagin keyfini surerim ☺️

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba eşim yatakları ayırdı çok kötüyüm beni artık beğenmiyor karnım iyice şişti ben iyice sistim benim gibi olan var mı yalnız hissediyorum kendimi
Ondan değil cnm benimde karnım büyüdüğünde eşim ben rahat ediyom diye başka yerde uyudu hasta olduğunda bile yanıma gelmiyordu başka yerde uyuyordu bişey olmasın bana diye

ozgul

Kayıtlı Üye
rank
Sen de ben sen yokken daha rahatmisim de sırtını don yat ☺️ bebeginle babaya tavirli sohbetler yap eşin duysun ☺️ben arada yaparim ve eglenirim de bu durumla ☺️ hamileligini kullanabilirsin ☺️ ama esin gerçekten siz rahat edin diye bunu ince dusuncesinden yapiyor olabilir, kirici sekilde konusma bebeginle,tavirli konus esin de anlar seni inşallah ☺️
Ben olsam kisa sure zaten, kocaman yatagin keyfini surerim ☺️
Tavır yapıyorum zaten anlamiyo

Umarım öyledir
Ondan değil cnm benimde karnım büyüdüğünde eşim ben rahat ediyom diye başka yerde uyudu hasta olduğunda bile yanıma gelmiyordu başka yerde uyuyordu bişey olmasın bana diye

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Tavır yapıyorum zaten anlamiyo
Bende ilk alinmistim hata tartıştık niye artık ayrı yatakta yatiyorsundi sadece gülüyordu beni artık sevmiyorsun dedim yine güldü çok üzülmüştüm dedi delimisin benim uykum çok iyi değil uyurken biraz hareketli eşim dedi ondan ayrı yatağı tercih ediyom sen rahat uyu diye🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar