Sorum var Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tugbakorpe tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,288 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan Tugbakorpe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kendi bileceği iş valla her koyun kendi bacağından artık olan da olmuş zaten inşallah gebe değildir de olan masum sabiye olmaz.Gerçi belki de gebe diye evlenedebilirler o da vicdanlarına kalmış 🤷🏻‍♀️

Valla Müge Anlı izleye izleye psikolojim iyice bozuldu benim sezon finali yaptı da azcık nefes aldım.Diyor ya o çocuk ziyanlığı diye tam olarak bu olay işte.Ayrıca erkeğe bir şey olmuyor bi de üstüne alkışlıyorlar olan hep kadına oluyor sırf onun için bile iftiradan korkup aynı ortamda yalnız bile bulunmamak lazım da artık pek takan yok galiba 😅
Uok canım yok bazı lafları edince geri kafalısınız diyorlar insanlara ama büyüklerimiz hep doğru söylemiş 23 yıldır büyüklerimiz söylediği bir sözün yanlış olduğunu görmedim duymadım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Uok canım yok bazı lafları edince geri kafalısınız diyorlar insanlara ama büyüklerimiz hep doğru söylemiş 23 yıldır büyüklerimiz söylediği bir sözün yanlış olduğunu görmedim duymadım
Bizim arkadaş vardı üniversitede.Kızın sevgilisi vardı memleketinde.Ara ara gelirdi okuduğumuz şehre sokak ortasında döverdi kızı.En son üniversiteden bir çocukla çıkmaya başladı sırf biraz arkası sağlam çocuğun diye, babası siyasetçiydi.Yeni sevgilisi eskisini sokmadı bile şehre o kadar güçlüydü.Kız tam kurtuldum sandı ki bu eskisi gitmiş babasının bakkal dükkanına ben senin kızını bozdum diye kağıda yazıp, taşa sarıp camı çerçeveyi indirmiş 🤦🏻‍♀️ Kızın babası çocuğu öldürüp dedesiyle kaçtı, sonra yakalandılar ikisi de hapiste. https://www.hurriyet.com.tr/amp/gundem/kizin-kirlettim-cinayetinde-baba-tutuklandi-19276744 hatta bak haberlere çıktı 🤷🏻‍♀️ Bazı şeylerin sonunu iyi düşünmek lazım Allah yardımcısı olsun bu arkadaşın da inşallah ters düşmezler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

https://www.posta.com.tr/amp/son-dakika/kizini-kirlettim-cinayeti-2-olu-96593 bak burada daha detaylı yazıyor ötekinde biraz üstün körü yazmışlar zaten sonradan dedesinin cinayetleri üstlendiği çıktı ortaya ikisi bir girdi hapse bu ilk çıkan haberler

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bizim arkadaş vardı üniversitede.Kızın sevgilisi vardı memleketinde.Ara ara gelirdi okuduğumuz şehre sokak ortasında döverdi kızı.En son üniversiteden bir çocukla çıkmaya başladı sırf biraz arkası sağlam çocuğun diye, babası siyasetçiydi.Yeni sevgilisi eskisini sokmadı bile şehre o kadar güçlüydü.Kız tam kurtuldum sandı ki bu eskisi gitmiş babasının bakkal dükkanına ben senin kızını bozdum diye kağıda yazıp, taşa sarıp camı çerçeveyi indirmiş 🤦🏻‍♀️ Kızın babası çocuğu öldürüp dedesiyle kaçtı, sonra yakalandılar ikisi de hapiste. https://www.hurriyet.com.tr/amp/gundem/kizin-kirlettim-cinayetinde-baba-tutuklandi-19276744 hatta bak haberlere çıktı 🤷🏻‍♀️ Bazı şeylerin sonunu iyi düşünmek lazım Allah yardımcısı olsun bu arkadaşın da inşallah ters düşmezler

https://www.posta.com.tr/amp/son-dakika/kizini-kirlettim-cinayeti-2-olu-96593 bak burada daha detaylı yazıyor ötekinde biraz üstün körü yazmışlar zaten sonradan dedesinin cinayetleri üstlendiği çıktı ortaya ikisi bir girdi hapse bu ilk çıkan haberler
Yok artık ya 🤦🏻‍♀️ ya millet beraber oldupu kocasına güvenemiyor bunlr da gidip onunla bununla beraber oluyor 🤦🏻‍♀️. O kadar olaydan sonra kız ne yaptı acaba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Vay anasını ya olan babasına dedesine en önemlisi ölen çocuklara oldu

Öylede işte kızlarda akıl yok
Ölen de kendi kaşındı da neyse takıntı yapmıştı kaç kişi bırak o kızı yaramaz sana dedi dinlemedi rahmetli taciz edip durdu.Olan ölenlerin anasına babasına oldu bence

Tüm sayfalar yüklendi.