Sorum var Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tugbakorpe tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,289 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan Tugbakorpe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Öylede kimse başka bir insan tarafındsn ölmeyi haketmiyor bence. Oda doğru
Orası öyle canım ama hiç rahat durmadı yasaklı madde kullanıyordu kendinde değildi etrafa sataşıp duruyordu.Diyorum ya kızı kaç kere evire çevire dövdü sokakta esnaf zor aldı elinden.Bir de gidip babasına ben senin kızını kirlettim dersen ne bekliyorsun yani 🤷🏻‍♀️ İki kişi bir haltlar yedi diye kaç aile heba oldu benim gençlik travmamdır bu olay.Yemekhanede yemek yerken haberlerde sedyeye koyulurken izleyip muhsini tanımıştık şok olmuştuk, çok etkilenmiştik.Daha 19 yaşındayız ailemizden ilk kez ayrılmışız yurtta kalıyoruz.Bu olay yüzünden hep yurtta kaldım hiç eve falan çıkmadım, arkadaşlık teklif eden herkesi reddettim üniversite boyunca

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Orası öyle canım ama hiç rahat durmadı yasaklı madde kullanıyordu kendinde değildi etrafa sataşıp duruyordu.Diyorum ya kızı kaç kere evire çevire dövdü sokakta esnaf zor aldı elinden.Bir de gidip babasına ben senin kızını kirlettim dersen ne bekliyorsun yani 🤷🏻‍♀️ İki kişi bir haltlar yedi diye kaç aile heba oldu benim gençlik travmamdır bu olay.Yemekhanede yemek yerken haberlerde sedyeye koyulurken izleyip muhsini tanımıştık şok olmuştuk, çok etkilenmiştik.Daha 19 yaşındayız ailemizden ilk kez ayrılmışız yurtta kalıyoruz.Bu olay yüzünden hep yurtta kaldım hiç eve falan çıkmadım, arkadaşlık teklif eden herkesi reddettim üniversite boyunca
Ya kötü olmuş kuzum sizin içinde 🤦🏻‍♀️ Allahım ıslah etsin böyle insanları

Tugbakorpe

Kayıtlı Üye
rank
Ablaa meseja gelirmisn
Gebelik olma olasılığı düşük ama belli de olmaz adetin gecikirse test yap
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok haklısın ya kendin kendine değer vermeyip sanki kendi bedeni beş kuruşluk givi davranırsa erkekten ne beklersin ki. Her şey yerinde güzeldir diye bir söz var.. bu adamla şuan birlikte bizi ırgalamaz ama ya adam onunla evlenmezse bunu hiç düşündü mü yada hamile kaldı adam kabul etmedi ne olacak ?
Abla bile sorcamm bakarmısın

Gebelik olasılığı az ama zevk suyunda bulunsn sprem den yüzde 1 de olsa hamile kalma olasılığı var . Regl ksç gün var
Normal de 6 Ağustos olmam gerek di bugün kanama geldi yerleşme kanamsımı anlayamadım napcam🙁🙁🙁

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ablaa meseja gelirmisn

Normal de 6 Ağustos olmam gerek di bugün kanama geldi yerleşme kanamsımı anlayamadım napcam🙁🙁🙁
Geldim canım bekle

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ablaa meseja gelirmisn

Dm msjina bak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende yazdım da farklı bir konu var. Kanama nasıl foto atsa yorum yaparım
Ya eminem ayıptır söylmesi az önce aşırı derecede vajına ağrısı çektim böyle sancı girer gibiyidi sonra lavaboya gittim beyaz ile karışık açık pembe nokta kadar bir leke gelmiş ama devamı yok 🤦🏻‍♀️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya eminem ayıptır söylmesi az önce aşırı derecede vajına ağrısı çektim böyle sancı girer gibiyidi sonra lavaboya gittim beyaz ile karışık açık pembe nokta kadar bir leke gelmiş ama devamı yok 🤦🏻‍♀️
Kuzum postunu gördüm de yazmaya fırsat olmadı. Bir hafta adet gecikmesinde normal önceden de dediğim gibi senin stres hava değişimi var ondan da olabilir bence devamı gelecek bekle bakalım. Ağrı da ağır mı kaldırdın ya da kendini cokmu yordun ev hastane filan

Tüm sayfalar yüklendi.