Gebelik

• Konbuyu başlatan Seda Akbıyık
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seda Akbıyık tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,950 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan Seda Akbıyık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle merhaba adetim 4 gün geçti test yaptırdım betam 285 çıktı ertesi gün kadın doğuma gittim ve değerin çok düşük olduğu için düşük yapabilirsin dedi ama muayene etmedi değerlere bakarak söyledi sen tekrar kan ver dedi tekrar verdiğimde 12 saat geçmemisti bı önceki tahlilden bu sefer betam 359 çıktı normal mi sizce ?
Zaten öyle çıkıyor ilk haftalar tavan yapması mı lazımmış kimse 10bin 20 bin olunca öğrenmiyor ilk öğrendiğinde 🤦🏻‍♀️ben öğrendiğimde 197 idi sonuç 4 haftalık falandı sanırım o zaman hemen nasıl düşük yaparsın diyemez böyle moral bozan li doktorla devam etme bence 😡

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk beta hcg değerim 265 ti. Düşük yapmakla hicbir ilgisi yok. Hamile olmasan beta hcg değerin de olmazdı zaten. 1 hafta sonra başka bi doktora görün hem gebelik kesesini de kontrol eder. Hiç sıkma canını bu konuda için rahat olsun 🤗🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir de folik asit için gebelikten 3 ay önce başlanması öneriliyor, folik aside hemen başla sen 🤗

Bir de folik asit için gebelikten 3 ay önce başlanması öneriliyor, folik aside hemen başla sen 🤗
Benim 5bucuk haftalıkkrn 34bin falandı beta hgc çok değilmi ya doktorlardan bişry diyen olmadı normal herhalde🤔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Emin misin 34 bin olduğuna ? Beta hcg hakkında çok bilgili değilim ama bir yanlışlık var gibi ☺️
Eminim sağlıkocağında ölçüldü doktora gidincede baktı bişey demedi neden okadar yüksekki 🤭

Emin misin 34 bin olduğuna ? Beta hcg hakkında çok bilgili değilim ama bir yanlışlık var gibi ☺️

Baktım internetten normalmiş o haftalarda 850den 20bine kadar 5 haftalıkken diyor

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Zaten öyle çıkıyor ilk haftalar tavan yapması mı lazımmış kimse 10bin 20 bin olunca öğrenmiyor ilk öğrendiğinde 🤦🏻‍♀️ben öğrendiğimde 197 idi sonuç 4 haftalık falandı sanırım o zaman hemen nasıl düşük yaparsın diyemez böyle moral bozan li doktorla devam etme bence 😡
Vallahi 2 tane dogurdum bu 3 ol ucak hâlâ anlamiyorum bu seviye işini adetim gecikti evde test yaptım hep pozitif görünce sağlık ocağın gidip kan verdim sonuçları dr görüp evet hamilesin deyip gebelik takibi açıp eve yolladılar anlamıyorum oyuzden😂😂😂😂😂

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Eminim sağlıkocağında ölçüldü doktora gidincede baktı bişey demedi neden okadar yüksekki 🤭

Doktorun bir şey demediyse normaldir o zaman , sen de düşünme, bebeğin iyi olsun yeter 🤗

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi 2 tane dogurdum bu 3 ol ucak hâlâ anlamiyorum bu seviye işini adetim gecikti evde test yaptım hep pozitif görünce sağlık ocağın gidip kan verdim sonuçları dr görüp evet hamilesin deyip gebelik takibi açıp eve yolladılar anlamıyorum oyuzden😂😂😂😂😂
Benim 6+4 haftalıkken 10 bindi ilk gittiğimde 4 haftalıktı 197 oldu banada aile hekimi öyle yaptı takip başlattı şimdi gitme erken olur 3 hafta sonra git dedi hatta öyle gittim o zaman bile kese vardı bebek yine yoktu iki hafta sonra gördüm 😂

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Benim 6+4 haftalıkken 10 bindi ilk gittiğimde 4 haftalıktı 197 oldu banada aile hekimi öyle yaptı takip başlattı şimdi gitme erken olur 3 hafta sonra git dedi hatta öyle gittim o zaman bile kese vardı bebek yine yoktu iki hafta sonra gördüm 😂
Hamilelik başlı başına bir heyecan vallahi anlıyorum âmâ telaş etmemek lazım gibi geliyor bana kalp atışını 9.haftanın sonunda duyduk ya

Tüm sayfalar yüklendi.