Sorum var Gebelikde kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Gebelikde kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 497 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikde kanama
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gülka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 11+6 hatalık hamileyim bu gün adet kanaması gibi kanamam oldu ve hemen doktora gitdim ultrasonda bebeyin gelişimi iyi dedi doktor rahim içinde kan var çok edişeliyim doktor progestron ignesi serum falan yazdı böyle durum yaşayan oldumu hiç? Bebeyi sapa sağlim doğdumu?
Ben de de kanama olmuşdu 5+4filandír,sabaha karşı olmuşdu hic bir şey yokken birden doktora yazdım iyne ve fitil al dedi,sonra sabah gitdim kanamam hala devam ediyordu,yeniden iyne oldum doktor bakdí kan var dedi ama korkacak bir şey yok dedi,simdi saglikli bir şekildə devam hamilelik,hiç korkma sen de

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 11+6 hatalık hamileyim bu gün adet kanaması gibi kanamam oldu ve hemen doktora gitdim ultrasonda bebeyin gelişimi iyi dedi doktor rahim içinde kan var çok edişeliyim doktor progestron ignesi serum falan yazdı böyle durum yaşayan oldumu hiç? Bebeyi sapa sağlim doğdumu?
Tabi ki bazı gebelerde bu şekilde oluyor canım doktorun verdiği ilaçları kullan bikacgune geçer inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar