Sorum var Gebelikte 3 lt su içen var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Gebelikte 3 lt su içen var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 802 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte 3 lt su içen var mı?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mia

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar, doktorum bana günlük 3 lt su tuketmemi söyledi ama ben normalde de akşama kadar en fazla 3 4 bardak su içen biriyim. Gebeligimi öğrendiğimden bu yana da sadece 2 lt tuketebiliyorum birsey olur mu acaba?
Doktorum bişey demedi ama gelip geçerken sürekli susadığım için içiyordum litresini bilmiyorum ne kadar içtim hesaplamadım. Aklına geldikçe iç sorun olacağını sanmıyorum ama susuzda kalma

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar, doktorum bana günlük 3 lt su tuketmemi söyledi ama ben normalde de akşama kadar en fazla 3 4 bardak su içen biriyim. Gebeligimi öğrendiğimden bu yana da sadece 2 lt tuketebiliyorum birsey olur mu acaba?
Bütün doktorlar hemşireler 3 litre için diyor bende çok şu icebilen biri değilim ama hamileligimde bebeğim için içiyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben içiyordum canım. Mümkün olduğunca sende zorla içmeye çalış hem senin hem bebeğin için

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ben anca bir bucuk içerim ya daha fazla içemiyorum 🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben içiyordum canım. Mümkün olduğunca sende zorla içmeye çalış hem senin hem bebeğin için
Benimde içmem lazım ya alışabilirsem inşallah🤦‍♀️

Lala

Kayıtlı Üye
rank
Banada oyle soyledi doktorum 2 lt iciyorum maksimum .cunki cok fazla tuvalette kaliyom . Fazla icemiyorum ama 2 lt kendi isteyime gire iciyorum ,baska icecekler yok sadece su iciyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar