Gebelikte 3 lü tarama testi yapılmalı mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra nın annesi❣️ tarafından oluşturulan Gebelikte 3 lü tarama testi yapılmalı mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,152 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte 3 lü tarama testi yapılmalı mı ?
Konbuyu başlatan Azra nın annesi❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Azra nın annesi❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben ikili tarama testi yaptırdım ama doktor üçlü tarama testi ile ilgili birşey söylemedi iki gebelikte de ikili tarama detaylı ultrason şeker yüklemesi yaptırdım sadece üçlü tarama yi ilk kez duyuyorum 🙈 o ne için yapılıyor ki
İkili yi yapmadıysan 3 lü tarama yı doktor kesin öneriyor Down sendromu faln varmı gibi bakıyor lar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 13.haftada ikili tarama testi yaptırmıştım. Doktor da ikilide sorun çıkmazsa ayrıntılı ultrason yaptır üçlü ve dörtlüye gerek kalmaz demişti şimdi ayrıntılıyı bekliyorum
Ayrıntılı ultrason nasıl oluyor gittin sen iyi biliyorsun dur canım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3lü tarama testi şart mı yaptırmasam nasıl olur
Kesinlikle yaptır bebeğin her şeyine bakıyorlar cinsiyeti plesanta durumu bebeğin kalp atışları bebeğin kalp kapakçığı damarları yarık dudak mi bacağı kisami eli kolu parmakları tam mi gözü yüzü vücudun daki organlarının nerede olduğu herşeye bakılıyor lar

Kızlar 3lü tarama testi şart mı yaptırmasam nasıl olur
Şart değil canım ben ikili yaptırdım çok şükür temiz gelmişti doktor üçlü taramayu sordu yaptırmak istermisn ikili temiz çıktı büyük ihtimal üçlü de temiz çıkar dedi bende yaptırmak istemedim canım sadece ikili yaptirdim

Özlemmm

Kayıtlı Üye
rank
Ben.ikili tarama testi yapmam gereken dönemdeyim ama yapmayı düşünmüyorum cnm tercih meselesi
Bende yaptırmadım ne gelirse Allaha kalmış sonuçta Allah korusun bi sorunu varsa ve aldırma gibi birşey söz konusu değilse gebelik dönemini iyi geçirelim bari ha bi sorun varsa bebekten sıvı alınıyor ve o sıvı yine düşüğe yol açıyor benim düşüncem tani o testte yanılma payıda varmış yinede herkesin hakkında hayırlısı olsun 😊

Tüm sayfalar yüklendi.