Gebelikte 4 . Hafta beta HCG kaç olmalı ?

• Konbuyu başlatan İlknur ay
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur ay tarafından oluşturulan Gebelikte 4 . Hafta beta HCG kaç olmalı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,253 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte 4 . Hafta beta HCG kaç olmalı ?
Konbuyu başlatan İlknur ay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
F

Fatma nur

Guest
Normalde ayin 14 de adet gunum ama gunumden once oldum ve gebelik cikti acile gittigimde doktor bisey yapamayiz degerin cok dusuk dedi ilac tedavisi felan olmaz dedi yarin saglik ocana tekrar test yaptircam bakalim cikan degere gore hareket etcem

Minik şeker

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik oluşma dönemi önemli örnek veriyorum 17 ocakta gebelik oluşmuş ise normal.
Tekrar kontrole gittiginizde daha net anlaşılacaktır
Hayırlı geceler yaa bana da yardımcı olur musunuz benimde son adet tarihim 11 Aralık ama şöyle birşey var çok afedersiniz bizim Aralık'ta bı münasebetimiz olmadı ben 1-2 Ocak diye tahmin ediyorum ona göre 21 ocakta kan testi yaptırdım ve 676 çıktı bu duruma göre bende gebelik varmı varsa da 3 haftalık mi oluyo 1 ocaktan sayarsak

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Dünya standartlarında gebeliş oluşma tahmin edilemediginen son adet tarihinden baz alınır. Kan degerleri ve ultrason görüntüleri eşleştirilir. Gebelik tarihi hesaplanır. Tekrar kan tahlili yaptırmanız durumunda netlik kazanacaktır

Hayırlı geceler yaa bana da yardımcı olur musunuz benimde son adet tarihim 11 Aralık ama şöyle birşey var çok afedersiniz bizim Aralık'ta bı münasebetimiz olmadı ben 1-2 Ocak diye tahmin ediyorum ona göre 21 ocakta kan testi yaptırdım ve 676 çıktı bu duruma göre bende gebelik varmı varsa da 3 haftalık mi oluyo 1 ocaktan sayarsak
canım daha yeni gebelik belli bi kaç gün sonra tekrar kan tahlili yaptır değerin yükselmiş mi diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar