Sorum var Gebelikte ani korku ve nefes kesilmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Gebelikte ani korku ve nefes kesilmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 328 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte ani korku ve nefes kesilmesi
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
P
Kizlar kavga ediyorlardı evin içinde bende içinde bulunuyodm birden panik oldum nefesim kesildi gözüm karardı kalbim ağzımda atiyodu resmen ama simdi birz iyiyim 16 haftalik hamileyim bebeğe bisey olmusmudur dusuk falan olmz dimi
Panik atak mısın canım sanmam bebeğe birşey olduğunu yani ama oda hisseder senin hissettiklerini

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar kavga ediyorlardı evin içinde bende içinde bulunuyodm birden panik oldum nefesim kesildi gözüm karardı kalbim ağzımda atiyodu resmen ama simdi birz iyiyim 16 haftalik hamileyim bebeğe bisey olmusmudur dusuk falan olmz dimi
Panik atak varmı kuzum şube
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Panik atak varmı kuzum şube
Pardon varmı sende yazıcaktim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğine birşey olmaz. Panik gibi olmuş öyle bir ortamdan uzaklaş hemen başka şeylerle meşgul ol üzme kendini bebişte etkilenir canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar