Sorum var Gebelikte antibiyotik acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevimmm37 tarafından oluşturulan Gebelikte antibiyotik acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,069 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte antibiyotik acil
Konbuyu başlatan Sevimmm37
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar bas ağrısı sinüzit ten dolayi kulağıma gözüme vurdu 8 gündür çekiyorum dayanamıyorum Dr klomoks verdi 12 haftalık içsem zararı olurmu ama dayanamıyorum ağrıya gözlerimin üstünde içinde sivilceler cikti gözüm küçüldü enfeksiyon dan
Canım sulfarhin pomad buruna sürdüğünde iyi geliyor burnun akmaya başlıyor sinüzit iyi geliyo ama doktoruna danış derim yinede belki yazar ve iyi gelir çok geçmiş olsun

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar bas ağrısı sinüzit ten dolayi kulağıma gözüme vurdu 8 gündür çekiyorum dayanamıyorum Dr klomoks verdi 12 haftalık içsem zararı olurmu ama dayanamıyorum ağrıya gözlerimin üstünde içinde sivilceler cikti gözüm küçüldü enfeksiyon dan
Dr verdi ise var bir bildiği enfeksiyon önemli bir konu içmelisin yani

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktor verdi ise iç sıkıntı olmaz bende ilk hamileliğimde çok kötü girip olmuştum antibiyotik kullandım doktorum iç ama günde sadece yarısını iç demişti geçmiş olsun inşallah 🤲🥰🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar