Gebelikte antidepresan selectra ve prozac kullanılır mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Gebelikte antidepresan selectra ve prozac kullanılır mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,199 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte antidepresan selectra ve prozac kullanılır mı
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşee

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabaa daha öncede sormuştum ama yine yazmak istedim.. gebelikten önce antidepresan kullanıyordum selectra ve daha sonra prozac kullandım.. ama gebelikten dolayı kullanamıyorum şuanda ama kullanmam gerektiğini farkındayım kafama çokt takıyorum kadın doğum doktorum izin verir mi kullanmama acaba dha önce kullanmak istersen beni bilgilendir demişti bu arada 19 haftalık hamileyim sizce bebeğe bi zararı olurmu kullananalar varmı içimizde 😟😟😟😟😟😟😟😟

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabaa daha öncede sormuştum ama yine yazmak istedim.. gebelikten önce antidepresan kullanıyordum selectra ve daha sonra prozac kullandım.. ama gebelikten dolayı kullanamıyorum şuanda ama kullanmam gerektiğini farkındayım kafama çokt takıyorum kadın doğum doktorum izin verir mi kullanmama acaba dha önce kullanmak istersen beni bilgilendir demişti bu arada 19 haftalık hamileyim sizce bebeğe bi zararı olurmu kullananalar varmı içimizde 😟😟😟😟😟😟😟😟
Bence hic kullanma canim o ilaclar damarlara giriyor uyusturuyor insani takmamaya gayret et canim kendini rahat birakmalisin

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Canm hiçbirimiz bu konuda sağlıklı bir bilgi veremeyiz sana tavsiyem bunu psikiyatrına ve doktoruna danışman

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
B
Bence doktoruna danışmadan içme canm

P

Pinar4545

Guest
8 hafta lik gebeyim ilaç ismi vermiyim psikiyatri doktorumla devam etme kararı aldık ilaçlara ilaç icmemen ve strese girmen daha çok zarar verir dedi sadece parosektin grubu fazla riskli diğerlerine göre Rabbime sığındım hayatında hiç ilaç içmeyen ve anamoli gelişen insanlarda çokça fazla eğer imtihanın ise ne yapsak boş

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
8 hafta lik gebeyim ilaç ismi vermiyim psikiyatri doktorumla devam etme kararı aldık ilaçlara ilaç icmemen ve strese girmen daha çok zarar verir dedi sadece parosektin grubu fazla riskli diğerlerine göre Rabbime sığındım hayatında hiç ilaç içmeyen ve anamoli gelişen insanlarda çokça fazla eğer imtihanın ise ne yapsak boş
Aslından kadın doğum doktorum kullanmak istersen bana bilgi ver dedi ama yinede çok korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar