Gebelikte aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatcikkk tarafından oluşturulan Gebelikte aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 409 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte aşı
Konbuyu başlatan Hatcikkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kupseker

Hatcikkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamilelikte aşı ile ilgili bir sürü söylem var kararsız kaldım 1. Sınıfa başlayacak çocuğum var aşı olmayan veliler test verecek iki haftada bir deniliyor ve benbu güne kadar şükür hiç test vermedim bu durumda hamileyken aşı olanlar varmi varsa hangi aşı hamile olmasam hemen gidip vurunacagim ama böyle olunca çok kararsız kaldım şimdiden bilgileriniz için teşekkür ederim

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamilelikte aşı ile ilgili bir sürü söylem var kararsız kaldım 1. Sınıfa başlayacak çocuğum var aşı olmayan veliler test verecek iki haftada bir deniliyor ve benbu güne kadar şükür hiç test vermedim bu durumda hamileyken aşı olanlar varmi varsa hangi aşı hamile olmasam hemen gidip vurunacagim ama böyle olunca çok kararsız kaldım şimdiden bilgileriniz için teşekkür ederim
Valla canim doktorum a sordum ben vurulmada sakınca görmedi ama kararı bana bıraktı hangisi konusuna gelecek olursak da çok araştırdım biontec benim tanıdığım akrabalarimda sanki covid olmuş gibi hepsinde de yan etki yaptı bunyeyle alakalı dir belki de sonra internette bir kadın doğum uzmanı bayan vardı onu dinledim kendi de sinovac olduğunu gebelerin de sinovac olmasını önerdiğini söyledi bende 2 doz sinovac oldum çok şükür yan etkisi de olmadi

A

Arya-Alya

Guest
Benim arkadaşım oldu hamileyken 2 doz biontec bende 31 haftalık hamileyim. İlk doz vuruldum. İkinci dozu haftaya vurulacağım biontec.

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok araştırdım canım doktorum olabilirsin dedi bende sinovac oldum ilk doz eylülün 10undan sonra ikinci dozu da olacağım hiç bir yan etkisi olmadı bana ☺

Tüm sayfalar yüklendi.