Gebelikte aşırı Uyku normal mi

• Konbuyu başlatan Melek7864
  • Toplam 32 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melek7864 tarafından oluşturulan Gebelikte aşırı Uyku normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,741 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte aşırı Uyku normal mi
Konbuyu başlatan Melek7864
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
34haftalığım gündüz akşam fark etmez uyku basıyor sersemlyorum normal mi
Yalnız değilmişim sevindim😂 hamile kaldığımdan beri kafam kalkmıyor bi türlü bıraksalar bütün gün yataktan çıkmayacağım önceki 2 hamileliğimde böyle değildim onlardaki enerji yok bu sefer hiçbir şey yapasım gelmiyor birinde 17 birinde 21 yaşındaydım şimdi 26 acaba yaşla alakası olabilir mi diye düşünüyorum 🙄

S

Selcan aras guney

Guest
Slm hanımlar bende 6+3gunluk hamileyim benimde 3 cu çocuğum Allah izin verirse kızlar bende de çok uyuku ve sersemlik var 2 oğlum da da yaşadım ama bu birazdaha çok kafamı yastığa koyar koymaz yatiyom normalmiş sizce bide canim sürekli tatlı yemek istiyo diğer çocuklarımda da çok eksi yemiştim ailem 3 u kiz asermeleri diyo ama bilmiyom ben kiz bekleyen anneler neler aseriyosunuz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Slm hanımlar bende 6+3gunluk hamileyim benimde 3 cu çocuğum Allah izin verirse kızlar bende de çok uyuku ve sersemlik var 2 oğlum da da yaşadım ama bu birazdaha çok kafamı yastığa koyar koymaz yatiyom normalmiş sizce bide canim sürekli tatlı yemek istiyo diğer çocuklarımda da çok eksi yemiştim ailem 3 u kiz asermeleri diyo ama bilmiyom ben kiz bekleyen anneler neler aseriyosunuz
Canım benimde 3. Bu 2 oğlum var diğerlerinden farklı onlarda hep ekşi yerdim bunda canım hep tatlı istiyor baştan beri, öncekiler de hiç halsizlik uykusuzluk olmazdı bunda kafam kalkmıyor bunun gibi daha nicesi belirtileri diğerlerinden farklı diye banada herkes kız dedi ama buda erkekmiş ne aşerdiğin yada belirtiler cinsiyetle alakalı olmuyor Allah gönlüne göre versin inşallah ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.