Gebelikte bebeğin kilosu normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Üç prenses annesi tarafından oluşturulan Gebelikte bebeğin kilosu normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,245 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte bebeğin kilosu normal mi ?
Konbuyu başlatan Üç prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben boyu sormadım ya 🙈😁 neyse gelecek ay bakarız ona da . maşallah canım 5. Ayda uzunsa artık sonunda kaç doğdu🙈
5. Ayda 33 cm di ay sonunu goremedik erken dogdu 1 ay sonrada vefaat etti zaten buyudugunu goremedim.. ama 1 ayda 785 gr dan 2 kilo olmustu onu gordum en azindan seninkinide saglikli olsun kucagina alip buyutmeyi nasip etsinde insallah🙏 birak onden gelsin

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah canım benim ❤️🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gidince yaz kesin 🙈 sağ ol kuzum benim

Gidince yaz kesin 🙈 sağ ol kuzum benim

Ay inşallah canım benim böyle devam eder 🙈❤️🥰
Tamam çiçeğim 🤗

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
5. Ayda 33 cm di ay sonunu goremedik erken dogdu 1 ay sonrada vefaat etti zaten buyudugunu goremedim.. ama 1 ayda 785 gr dan 2 kilo olmustu onu gordum en azindan seninkinide saglikli olsun kucagina alip buyutmeyi nasip etsinde insallah🙏 birak onden gelsin
Çok üzüldüm canım rabbim sabrını verskn inşallah önce sağlık zaten rabbim kucağımızı boş birakmasin inşallah 🥺😔

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dayanamadım Ocak sonuna kadar bekleyemedim kontrole gittim 26. Haftadayim ama bir hafta önde dedi doktor kilosu da 1 kilo 70 Gr 🙈🥰❤️
Keske benimkide bu hftalar oyle olur insallah😊😑

Dayanamadım Ocak sonuna kadar bekleyemedim kontrole gittim 26. Haftadayim ama bir hafta önde dedi doktor kilosu da 1 kilo 70 Gr 🙈🥰❤️
Masallah canim

Masallah canim
Aramizda 6 hfta var senin 6hfta buyuk bnden

Masallah canim
Aramizda 6 hfta var senin 6hfta buyuk bnden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar