Gebelikte bebekte ense kalınlığı çıkan var mı ?

• Konbuyu başlatan Şeriban
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeriban tarafından oluşturulan Gebelikte bebekte ense kalınlığı çıkan var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,637 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte bebekte ense kalınlığı çıkan var mı ?
Konbuyu başlatan Şeriban
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben anlamıyorum yardımcı olur musunuz

Papp-a 7.89
FREE beta 62. 9
Tahlil sonuçları böyle daha doktora gidemedim göstermeye
Nerden bakdiniz.somuclsrs benim bir ayı geçti hala e nabiza yansimamis hastanede dosyayı vermiyor sadece resim çekmişsin sonuçları beta kaçtı bilemiyorum bejde

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Nerden bakdiniz.somuclsrs benim bir ayı geçti hala e nabiza yansimamis hastanede dosyayı vermiyor sadece resim çekmişsin sonuçları beta kaçtı bilemiyorum

Nerden bakdiniz.somuclsrs benim bir ayı geçti hala e nabiza yansimamis hastanede dosyayı vermiyor sadece resim çekmişsin sonuçları beta kaçtı bilemiyorum bejde
E nabız dan baktım 5 gün olmuştur kan vereli

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelikte bebeginin ense kalinligi yüksek çıkan var mi ?
Benim ideal çıktı ense kalınlığı burun kemiği baktırdım kanda baktırmadım birde nifti neden baktırıyorlar anlamıyorum aldıracakmısınız yoksa tedavimi edilecek karnınızda içim rahat etsinmiş Allaha şükür benim içim hep rahat Rabbime emanet yavrum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar gebelikte bebeginin ense kalinligi yüksek çıkan var mi ?
Çok çok yüksek çıkıp bebrği sağlıklı doğan çok duydum içini ferah tut buntestler yüzde yüz değil olasılık boşa insanın canını sıkıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.