gebelikte böbrek genişlemesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DuyguHiraa tarafından oluşturulan gebelikte böbrek genişlemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 670 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte böbrek genişlemesi
Konbuyu başlatan DuyguHiraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar ilk bebeğim de böbrek genişlenemem vardı son 3 ay boyunca hep hastanede yattım öyle sancım oluyordu ki erken doğum riski var dedi doktor ve genişlemeyle birlikte bide böbrek taşı düşürüyordum hamileliğim çok kötü geçti taki son 3 aya kadar şimdi ikinciye hamileyim böyle bi durum yaşar mıyım çok korkuyorum başına böyle bişe gelen varmı

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar ilk bebeğim de böbrek genişlenemem vardı son 3 ay boyunca hep hastanede yattım öyle sancım oluyordu ki erken doğum riski var dedi doktor ve genişlemeyle birlikte bide böbrek taşı düşürüyordum hamileliğim çok kötü geçti taki son 3 aya kadar şimdi ikinciye hamileyim böyle bi durum yaşar mıyım çok korkuyorum başına böyle bişe gelen varmı
Korkma korktuğun sey başına geliyor rahat ol önceki gebeligin öyleydi diye bufa öyle olacak diye bir kayde yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar