Gebelikte burun kanaması

• Konbuyu başlatan Nursel78
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursel78 tarafından oluşturulan Gebelikte burun kanaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,749 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte burun kanaması
Konbuyu başlatan Nursel78
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

...

Moderator
Mod
rank
Amin inşallah cnm ..🥰ya ben aşırı sıkılıyorum can sıkıntısı aşırı oluyor bende normal mi acaba
Zaman geçmiyor canım.Benimde canım sıkılıyor.35 haftalığım.gün gün saya saya bu haftaya geldim 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaman geçmiyor canım.Benimde canım sıkılıyor.35 haftalığım.gün gün saya saya bu haftaya geldim 😂
Srn kaç haftalıksın canım🤗

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Srn kaç haftalıksın canım🤗
Maşallah cnm az kalmış benim 10 haftalık depresyonda gibi hissediyorum.. canım hicnbir şey yapmak istemiyor çoğu şeyden tiksiniyorum ... Sen daha öncede anne oldugun belki şuan çocuklarla uğraşıyorsun zaman geçiyor benim ilk gebeliğim aşırı can sikintim var ☺️ sende en kısa zamanda umarım bebisini kucağına alirisn 🥰

...

Moderator
Mod
rank
Maşallah cnm az kalmış benim 10 haftalık depresyonda gibi hissediyorum.. canım hicnbir şey yapmak istemiyor çoğu şeyden tiksiniyorum ... Sen daha öncede anne oldugun belki şuan çocuklarla uğraşıyorsun zaman geçiyor benim ilk gebeliğim aşırı can sikintim var ☺️ sende en kısa zamanda umarım bebisini kucağına alirisn 🥰
Sağol canım.🤗tiksinmek bendede oldu.o çok zor.Halen balık yiyemiyorum.limonsuz suyu içemiyorum.Az kaldı ama zaman durmuş gibi.Hep evde olduğum için.Ama yinede hamilelik çok güzel bir duygu.Senin bebeğin henüz küçük.Bir tekme atmaya başlasa o sevinç ,o duygu çok harika birşey.o zaman can sıkıntın azalır birazdaha canım.🤗♥️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım.🤗tiksinmek bendede oldu.o çok zor.Halen balık yiyemiyorum.limonsuz suyu içemiyorum.Az kaldı ama zaman durmuş gibi.Hep evde olduğum için.Ama yinede hamilelik çok güzel bir duygu.Senin bebeğin henüz küçük.Bir tekme atmaya başlasa o sevinç ,o duygu çok harika birşey.o zaman can sıkıntın azalır birazdaha canım.🤗♥️
Aynen öyle cnm her bayanda tiksinme yaşanıyor.. inslalh cnm hissederim daha küçük zaten rabbim isteyen her anneye evlat nasip etsin 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.