Gebelikte Cilt kuruluğuna ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Gebelikte Cilt kuruluğuna ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,008 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Cilt kuruluğuna ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Arkdslar 15+4 gebeyim. Cildimi bebe yagiyla nemlendirmeme lierac çatlak kreminide ek olarak kullanmama rağmen sanki deri degistiryor gibi cildim pul pul dökülüyor kuruyorum. Benim gibi olan var mı. Cildiyeye randevuda aldım gidecem ama 3 gün var daha :(

Nərmin

Kayıtlı Üye
rank
Bendede hep oldu malesef cildim kuru ne kullansam fayda etmedi karnımda çatlak oluşuyor

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Çatlaklar iç karın genişliğiyle alakalı bebek büyüdükçe oluşuyor çatlaklar 36+4teyim ve herşey denedim bende cildiyeye gitmiştim ve kremler etki etmedi maalesef karnım çok çatladı

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Arkdslar 15+4 gebeyim. Cildimi bebe yagiyla nemlendirmeme lierac çatlak kreminide ek olarak kullanmama rağmen sanki deri degistiryor gibi cildim pul pul dökülüyor kuruyorum. Benim gibi olan var mı. Cildiyeye randevuda aldım gidecem ama 3 gün var daha :(
Cildin kuru olduğu için olabilir zeytin yağlı kremler kullan

Serapserap

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde cildim çok kuruyor krem felan kullanıyorum malesef etki etmiyor hep aynı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar