Gebelikte cinsel ilişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kubraa1311 tarafından oluşturulan Gebelikte cinsel ilişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,401 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte cinsel ilişki
Konbuyu başlatan Kubraa1311
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şerife1960

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Ya ebe 6. Haftalık dedi 3 ay yasak dedi ama persembe girdik bisi yoktu ama dün girdik bugün lekenlenme şeklinde kanama peçeteyle sildigimde oluyor korkuyorum bende o yuzden ama agrim falan yok düşük olsa agri olmazmi

7 ocakta randevum var o zaman ultrasona giricez bi defa böyle lekelenme.olmustu başka olmamıştı
Canim ozaman asla yapmayin bekleyin. Ve ben olsam leke için hemen doktora giderdim🤷🏻 anladigim bu ikinci lekelenmen. Bence mutlaka git canim için rahat etsin. Progesteron verir belkide

Kubraa1311

Kayıtlı Üye
rank
Canim ozaman asla yapmayin bekleyin. Ve ben olsam leke için hemen doktora giderdim🤷🏻 anladigim bu ikinci lekelenmen. Bence mutlaka git canim için rahat etsin. Progesteron verir belkide
Bilmiyorum cok korkuyorum ebeye mesaj attim sordum da kanaman artarsa git dedj

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum cok korkuyorum ebeye mesaj attim sordum da kanaman artarsa git dedj
Canim acile gidebiliyorsan bence git. Ben yurtdisindayim. Biraz is yapmistim agrim oldu yururken bile agriyirdu 3,4 gun bekledim baktim gecmiyor doktora gittim. Doktor bana kizdi neden bekledin hastaneye neden gitmedin vs diye. Yinede sen bilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.