Gebelikte cinsel ilişkii

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra nın annesi❣️ tarafından oluşturulan Gebelikte cinsel ilişkii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,121 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte cinsel ilişkii
Konbuyu başlatan Azra nın annesi❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelikte cinsel ilişki sakıncalımı.. Çok afedersiniz girdim vajinamda yanma var ve zevk alamıyorum 🤭🤭
Doktorum iliski sonrasi agrinin kadinin kendini istemli veya istemsizce sıkmasiyla alakali oldugunu soyledi.. hormonlar sebebiyle isteksiz oldugunuz durumlarda en cok gorulme sebebidir.. bazi kadinlar daha fazla zevk aldiklarini soylerken bazi kadinlar ise hic zevk alamadiklarini hatta gebelik boyunca iliskiden soguduklarini dile getiriyorlar.. yanma olayi gun icerisinde sık sık ve idrarinizi yaparken oldugunda dusunebilirsiniz bu durum daha cok hormonlarinizdan kaynakli ve kendinizi istemli veya istemsizce rahat birakamamaniz sebebiyle.. belki ilerleyen aylarda durum degisebilir.. belki biraz kendinize zaman tanimalisiniz..ama ciddi hicbir sebep yok..

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
İlk üç ay yasak diye bir şey yok. Eğer düşük riski varsa yasak. Doktorun yasak değil dediyse tüm hamilelik boyunca ilişkiye girebilirsin.
Yanma varsa problem başkadır. Mantar veya enfeksiyon.

Kızlar gebelikte cinsel ilişki sakıncalımı.. Çok afedersiniz girdim vajinamda yanma var ve zevk alamıyorum 🤭🤭
Canım hamile olduğumu öğrendiğimde zaten 1 aylıktı ama kahverengi akıntım vardı düşük riski var diye 2 ay yasaklamıştı .bende de o yanma çok oluyordu hele afedersin esim korunmayinca deliriyordum yanmadan hemen gidip soğuk su tutuyordum ama idrar enfeksiyonundan oluyormuş ben doğuma kadar idrar enfeksiyonu vardı antibiyotik ve iğne kullandım ama yanma da enfeksiyon da geçmedi hep vardı takı doğumdan sonra şuan hiç yanma yok

Tüm sayfalar yüklendi.