Gebelikte cinsel ilişkii

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra nın annesi❣️ tarafından oluşturulan Gebelikte cinsel ilişkii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,128 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte cinsel ilişkii
Konbuyu başlatan Azra nın annesi❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Yeminle ha zaten afedersin g*tumuz çıkıyor digurana kadar😂
Valla bak eniştem ablama demiş ki kadınlar çok saf ben o acıyı çekeceğim 9 ay gebelik üstüne doğum sancısı derken ben kadın olsam daha erkek sineği yanıma sokmam kovalarım demiş düşün kendileri yaşasa bu durumu varya kırk gün değil kırk yıl daha bu işi yapmaz 😂😂😂😅

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Valla bak eniştem ablama demiş ki kadınlar çok saf ben o acıyı çekeceğim 9 ay gebelik üstüne doğum sancısı derken ben kadın olsam daha erkek sineği yanıma sokmam kovalarım demiş düşün kendileri yaşasa bu durumu varya kırk gün değil kırk yıl daha bu işi yapmaz 😂😂😂😅
Kiz benimki o aciyi cekecek 10 sene sokmaz yanina😂😂 simdi bile dudagim catladi diye nazlanıyor 😂😂

Aynen öyle canım ne demişler kadınların doğumda çektiği sancinin 3te 1 ini erkek çekse yaşayamaz ölürmus biz anneler bundan dolayı güçlüyüz galiba doğuma bile dayandiysak nelere dayanmayiz ki😂😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım ne demişler kadınların doğumda çektiği sancinin 3te 1 ini erkek çekse yaşayamaz ölürmus biz anneler bundan dolayı güçlüyüz galiba doğuma bile dayandiysak nelere dayanmayiz ki😂😂
Valla öyle kadın güçlüdür erkek fiziksel güce sahip sadece kas gücü kadın ruhsal olarakta ağrı eşiği olarakta erkeklerden çok daha güçlü dayanıklı 💪💪💪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Guzel konuştun balım❤👏
Valla süper 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.