Gebelikte cinsel istekte artış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Gebelikte cinsel istekte artış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,142 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte cinsel istekte artış
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizde de böyle bir durum oldu mu? Riskli bir gebeliğim vardı ilk 3 ay ilişkiyi yasakladı doktor. Şimdi de sormadım henüz ama bende aşırı istek artışı oldu hormonlardan mıdır bilmiyorum eşim de birşey olur bebeğe diye kaçınıyor
Hamileliklerin %60 ında görülen bir durum canım istek artışı. Doktoruna danış risk döneminden çıktıysan eşine risk olmadığını anlat ve yinede çok zorlamayın

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar sizde de böyle bir durum oldu mu? Riskli bir gebeliğim vardı ilk 3 ay ilişkiyi yasakladı doktor. Şimdi de sormadım henüz ama bende aşırı istek artışı oldu hormonlardan mıdır bilmiyorum eşim de birşey olur bebeğe diye kaçınıyor
Aynn canım biri çok hamile kadında oluyor istek.

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bence doktoruna danış banada ilk üç ay yasak dedi sonra gittik yine tehlike gördü 6ay yasaktı şimdi kalktı yasak sen tedbirini al canm

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Başta bende öyleydim şuan
35 . Hafta istek gitti yerine nefret geldi 🤣🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar