Gebelikte cinsel istekte artış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Gebelikte cinsel istekte artış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,143 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte cinsel istekte artış
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Başta bende öyleydim şuan
35 . Hafta istek gitti yerine nefret geldn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne güldüm 😂 benim ilk bebek karnıma düştüğü an derlerya adamı görünce köşe bucak kaçtım. Kokusu bana okadar ağır geliyordu ki anlatamam bulantım da hat safhada zaten. Birde hamilelikte koku duyusu daha çok oluyor keşke burnum tikansa diye dua bile ettim. 3 yaşındaki oğlumun bile kokusu ağır geliyordu. Şükür geçti inş seninkide geçer. Son zamanlar zor canım inzivaya çekil tatil verin kendinize. Karnın büyüyor herşeye daraliyirsun zaten. Kafa dinle biraz.

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne güldüm 😂 benim ilk bebek karnıma düştüğü an derlerya adamı görünce köşe bucak kaçtım. Kokusu bana okadar ağır geliyordu ki anlatamam bulantım da hat safhada zaten. Birde hamilelikte koku duyusu daha çok oluyor keşke burnum tikansa diye dua bile ettim. 3 yaşındaki oğlumun bile kokusu ağır geliyordu. Şükür geçti inş seninkide geçer. Son zamanlar zor canım inzivaya çekil tatil verin kendinize. Karnın büyüyor herşeye daraliyirsun zaten. Kafa dinle biraz.
Ben ilk iki çocukta eşimden öyle bir koku alıyordum ki dedim hamilelik bitince devam ederse bu koku adamı bosarim 🤣şükür ki geçti seni iyi anlıyorum zaten eşim zorba biri değil anlayışlı o yüzden şükür sorun yok

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizde de böyle bir durum oldu mu? Riskli bir gebeliğim vardı ilk 3 ay ilişkiyi yasakladı doktor. Şimdi de sormadım henüz ama bende aşırı istek artışı oldu hormonlardan mıdır bilmiyorum eşim de birşey olur bebeğe diye kaçınıyor
Ooo ben her gece isterdim 😂😂 eşim hiç istemezdi hamilelikten oluyor o canım eşim kaçardı hep benden korkup 😢 pskolojım bozulmuştu benim 😢

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizde de böyle bir durum oldu mu? Riskli bir gebeliğim vardı ilk 3 ay ilişkiyi yasakladı doktor. Şimdi de sormadım henüz ama bende aşırı istek artışı oldu hormonlardan mıdır bilmiyorum eşim de birşey olur bebeğe diye kaçınıyor
Bu durum bendede var hırmonlarla alakalı. 3ayı atlatmşsınız sorun olacağını zannetmem . Belirli pozsyonlar var gebelkte ilişki içinaraştrın ona göre sıkıntı yaşamazsınız😊 hormonlarınıza karşı gelmeyin 😊

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim gebelikten önceki gibi maşallah ama benim hormonlar neden hiç istemiyo olsada olur olmasada ya 😅 ama eşimden koku alıp tiksinme falan yok çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.