Gebelikte covid testi yaptırdım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Gebelikte covid testi yaptırdım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,984 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte covid testi yaptırdım
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar covid testi yaptırdım dua edin inşallah testim negatif çıksın 😯😯😯
Canim ben 5kere yaptırdım Atina ya giderken atina dan gelirlen bide hastahane gidip geliyorum diye kalabalığa girdim diye yaptırdım akşamına e nabız sonucu çıkıyor bı bak istersen benim hep negatif ti şükürler olsun 🙏 inşallah seninki de negatif dir

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç sorma benim küçük kız varya anaokuluna giden 15-20 gündür bitmeyen bir öksürüğü var kuru öksürük burun tıkanıklığı 3 gönderiyorum 10 gün göndermiyorum ilaç ta kullanıyorum geçmedi bu gün acile götürdüm hava verdiler antibiyotik falan işin kötü tarafı benim de kuru öksürük boğaz ağrısı başağrısı başladı doktora sordum test yaptır dedi çocuklarla yetişkinler aynı olmayabilir dedi bende içim rahat etsin diye test yaptırdım gece öksürük ten uyuyamiyorum artık karnim acıyor öksürmekten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ben 5kere yaptırdım Atina ya giderken atina dan gelirlen bide hastahane gidip geliyorum diye kalabalığa girdim diye yaptırdım akşamına e nabız sonucu çıkıyor bı bak istersen benim hep negatif ti şükürler olsun 🙏 inşallah seninki de negatif dir
Teşekkür ederim canım allah razı olsun inşallah 20:00 da verdik hemen çıkarsa bakayım canım

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç sorma benim küçük kız varya anaokuluna giden 15-20 gündür bitmeyen bir öksürüğü var kuru öksürük burun tıkanıklığı 3 gönderiyorum 10 gün göndermiyorum ilaç ta kullanıyorum geçmedi bu gün acile götürdüm hava verdiler antibiyotik falan işin kötü tarafı benim de kuru öksürük boğaz ağrısı başağrısı başladı doktora sordum test yaptır dedi çocuklarla yetişkinler aynı olmayabilir dedi bende içim rahat etsin diye test yaptırdım gece öksürük ten uyuyamiyorum artık karnim acıyor öksürmekten

Teşekkür ederim canım allah razı olsun inşallah 20:00 da verdik hemen çıkarsa bakayım canım
Kıyamam sana kuzum pekmez limon iç ökdürüge iyi gelir

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam sana kuzum pekmez limon iç ökdürüge iyi gelir
Yaparım canım allah razı olsun ☺

Insallah canim benim 🤲🤲
Teşekkür ederim canım allah razı olsun ☺

Tüm sayfalar yüklendi.