Gebelikte detaylı ultrason yaptırdınız mı ?

• Konbuyu başlatan Makbule
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Makbule tarafından oluşturulan Gebelikte detaylı ultrason yaptırdınız mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,311 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte detaylı ultrason yaptırdınız mı ?
Konbuyu başlatan Makbule
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 21. Haftamda Organ kontrolü yapılacakmış kim yaptrdi bide ucret ne kadar dediler
3 yıl önce yaptırdım İstanbul özel muayene de doktorum yönlendirmişti 550 tlydi o zaman. Şuan 10 haftalığım tekrar oraya gitmeyi düşünüyorum arayınca da fiyat bilgisi veriyorlar

Zuhal23

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 21. Haftamda Organ kontrolü yapılacakmış kim yaptrdi bide ucret ne kadar dediler
Ben yaptırdım canım 45 dk falan sürdü ücretsiz devlette yaptım gayet güzel baktılar herseyine baktılar bebeğin genel olarak gidersen de devlete git gayet güzel ilgilendiler o kadar para vermeye gerek yok bence.

Ben yaptırdım canım 45 dk falan sürdü ücretsiz devlette yaptım gayet güzel baktılar herseyine baktılar bebeğin genel olarak gidersen de devlete git gayet güzel ilgilendiler o kadar para vermeye gerek yok bence.
Devlette de mi yapılıyor canım ben onu bilmiyordum doğumu devlette yapmıştım ama detaylı ultrasonu burda yapilmiyo demişti doktor demekki belki de ultrason aleti olmadığı için öyle demislerdir

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırdım İstanbul'da. 600 TL. Ama şehir şehir değişiyor. Ücretsiz yapan devlet hastaneleri de var. Tek kriter Perinatolog yapması lazım aklında bulunsun. Radyolog falan yaparsa yaptırma daha iyi. Allah korusun bir hastalık varsa goremiyolarmis. Doktorum söyledi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar