Gebelikte Diş agrisi ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf kuşum tarafından oluşturulan Gebelikte Diş agrisi ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,316 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Diş agrisi ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan Yusuf kuşum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf kuşum

Yusuf kuşum

Kayıtlı Üye
rank
Dis agrisindan oluyorum fircaladim tuzlu suyla gargara yaptim ama gecmiyo galiba dolgularim oynadi bilemiyorum bugunlerde cok hapsurdum.ama napcagmi bilmiyorum.yuzume vurdu agrisi.bi cozumu olan varmi yarin doktora gitcem dis muayenesine gitmemde sakinca varmi diye soracagim ama agridan duramiyorum.bikac gundur yemegi bile cigneyemiyorum sizliyo boyuna

E

Eslemnur

Guest
Dis agrisindan oluyorum fircaladim tuzlu suyla gargara yaptim ama gecmiyo galiba dolgularim oynadi bilemiyorum bugunlerde cok hapsurdum.ama napcagmi bilmiyorum.yuzume vurdu agrisi.bi cozumu olan varmi yarin doktora gitcem dis muayenesine gitmemde sakinca varmi diye soracagim ama agridan duramiyorum.bikac gundur yemegi bile cigneyemiyorum sizliyo boyuna
Bende gttim temizlettim kullanlan ilaçlar problem yaratmaması gereken ilaçlar olunca sorun olmuyor hatta bence herkes gebelikte muhakkak gitmeli inşallah basit bir şekilde geçer ağrınız

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Şişmi dişiniz acaba

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğinizin 22. Haftasını gectiyseniz hiç birşey yapmıyorlar verilen parol ve antibiyotik apse varsa onun dışında dokanmiyorlar bak ben 4 ay oldu 10 gün önce doğum yaptım 2 gün önce yine gittim yine bişey yapmadılar tuzlu su sirke gargara yap soğuk uygulama yap biraz hafifler en azından geçmiş olsun

Sibel.gulec

Kayıtlı Üye
rank
Bendede aynı sorun vardı 15+3 haftalığım dün gittim kanal tedavi yapıldı bı hafta sonrada dolgu yapılacak. Temiz ve güvenli bir yere gittiniz sürece sıkıntısı yok dedi doktorum. Sizde öyle yapın önemli bir konu çünkü dış özellikle de gebelik döneminde

Zeynepasya

Kayıtlı Üye
rank
Siyah zeytin kullanabilirsin ve sarımsak.

Yusuf kuşum

Kayıtlı Üye
rank
Siyah zeytin kullanabilirsin ve sarımsak.
O gece uyuyamadim yarim parol icip yattim .aslinda siyah zeytin biliyorudm ama hic aklama gelmedi o aciyla sagol canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Disciye git cnm hamile oldgnu solersn ona gre bisiler yazar
Aynen bakalim randevu almaya calisiyorum bi gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende gttim temizlettim kullanlan ilaçlar problem yaratmaması gereken ilaçlar olunca sorun olmuyor hatta bence herkes gebelikte muhakkak gitmeli inşallah basit bir şekilde geçer ağrınız
Sanada cok gecmis olsun canim keske temizletmeyle gecse.nerdeyse 1 haftadir boyle benim mahfetti .korkudan ilacta 8cemedim zarar vermesin bebege diye.insallah en kisa zamanda randevu alip bende gidecegim sagol canim

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Dişim bi aksam bi ağrımaya başladı napcagımı bilemedim o sırada salatalık turşusu istedi canım bol tuzlu sirkeli onu bi tane yedim agrı falan kalmadı şaka gibi 17 haftalığım çekiyorum agrıdıkca tursu yiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar