Gebelikte diş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nunu tarafından oluşturulan Gebelikte diş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,028 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte diş ağrısı
Konbuyu başlatan Nunu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çilem ak
M

Mnvr

Guest
Bnmde çok ağrıyor ağız yıkama suyu ile gargara yapıyorum çok iyi geldi. Ağrım oldukça kullanıyorum tavsiye ederim ama mor olanı kullanıyorum

Ç

ÇİLEM AK

Guest
3 haftadır resmen dış ağrısıyla bogusuyorum 35.3gunluk hamileyim yapmadığım kalmadı antibiyotik bile kullandım ve halada devam ediyorum parolun etkisi 2 saat sonra yine cebellesiyorum seninki daha küçük bebeğin 24 haftaya kadar tedavini olursun biran önce dış Dr na git sonra çok pişman olursun benim gibi ben ise doğumdan sonraya kaldım çok geçmiş olsun 😭

Nunu

Kayıtlı Üye
rank
3 haftadır resmen dış ağrısıyla bogusuyorum 35.3gunluk hamileyim yapmadığım kalmadı antibiyotik bile kullandım ve halada devam ediyorum parolun etkisi 2 saat sonra yine cebellesiyorum seninki daha küçük bebeğin 24 haftaya kadar tedavini olursun biran önce dış Dr na git sonra çok pişman olursun benim gibi ben ise doğumdan sonraya kaldım çok geçmiş olsun 😭
Sizede cok gecmis olsun cok kötü birsey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sizede cok gecmis olsun cok kötü birsey
Antibiyotigi kadin dogum drunmu yazdida ictin yoksa dis doktorumu

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
İlaç tükmemeye dikkat et cnm doğal yöntemler ile acıyı dindirmeye çalş

Tüm sayfalar yüklendi.