Gebelikte Düşük riski beta hcg düşüklüğü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nuray eke tarafından oluşturulan Gebelikte Düşük riski beta hcg düşüklüğü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,211 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Düşük riski beta hcg düşüklüğü
Konbuyu başlatan Nuray eke
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Nuray eke

Kayıtlı Üye
rank
Merabalra 6haftlak hamileyim sbh kanamam geldi acile gittim oda kadın doğuma sevk etti doktor kan degerlerme baktı csrsmba günü vermstm en son 1400den 1000dusmus düşük riski var dedi dış gebelikte olblr dedi kanamam devam edyi ama herhangi bi ağrı yok iki ay öncede kürtaj oldm boş keseden

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merabalra 6haftlak hamileyim sbh kanamam geldi acile gittim oda kadın doğuma sevk etti doktor kan degerlerme baktı csrsmba günü vermstm en son 1400den 1000dusmus düşük riski var dedi dış gebelikte olblr dedi kanamam devam edyi ama herhangi bi ağrı yok iki ay öncede kürtaj oldm boş keseden
Mutlaka kontrol et devamlı git ultrason bakmadı mı dış gebelik olup olmadığı için

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ultrsnabakti kese var ama daha küçük yeni olayı dedi bana göre 6ona göre 4hafta ee şuna kanama devam edyi ağrı yok pazara kdr bişey olrmu ilacda vermedi
Valla ben bişey diyemem canım bişey olur olmaz diye ama dua et değerin düşmesi iyi değil sadece onu biliyorum ama acil bişy olursarda bekleme direk git kesenin rahimde mi tüplerdemi olduğunu görebilirdi sanırım inşallah bişey olmaz en önemlisi şuan senin sağlık durumun

Nuray eke

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben bişey diyemem canım bişey olur olmaz diye ama dua et değerin düşmesi iyi değil sadece onu biliyorum ama acil bişy olursarda bekleme direk git kesenin rahimde mi tüplerdemi olduğunu görebilirdi sanırım inşallah bişey olmaz en önemlisi şuan senin sağlık durumun
Amin cnm inslh atlatirim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar