Gebelikte enfeksiyon sarı akinti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevocum tarafından oluşturulan Gebelikte enfeksiyon sarı akinti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,263 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte enfeksiyon sarı akinti
Konbuyu başlatan Sevocum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tgba

Sevocum

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar size bir sorum var kafam çok karıştı iyice bugün 9.haftama girdim hamileliğimin başından beri düşük tehlikem var progeston alıyorum günde 4kere ilişki yasak bol istirahat evde ve bol su iciyorum kahverengi lekelenmeler arada kırmızı kanama ve pembe kanama kanamanın olmadığı anlarda sarı akintim oluyor kokulu koyu sari onun arkasından kanama oluyor benim bu kanamalarım enfeksiyon kaynaklı olabilirmi doktoruma baktirmammi lazım enfeksiyon için bebeğe zararı olurmu enfeksiyonun

Sevocum

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon tehlikeli doktora danismalisinizn
Doktora söyledim fitil verdi reçeteyi okudum 3aydan önce kullanmayınız diyor neden böyle birşey verdi anlamadım zaten düşük riskim var ilişki bile yasaksa fitilde zararlı diye düşünüyorum bende korkuyorum riskli olduğu için başka yolu yokmu acaba bunun onu merak etmiştim

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Doktora söyledim fitil verdi reçeteyi okudum 3aydan önce kullanmayınız diyor neden böyle birşey verdi anlamadım zaten düşük riskim var ilişki bile yasaksa fitilde zararlı diye düşünüyorum bende korkuyorum riskli olduğu için başka yolu yokmu acaba bunun onu merak etmiştim
Ilişki ile fitil ne alaka şimdi tabikide bu durumlarda ilişki yaşanılır bebeğin düşme riski yükselir fitil ilaçtır yani onun zararı yok tam tersi iyi tedavi ediyor yani sonuçta doktorunuza soyleyin

Tgba

Guest
rank
Benimde sari akintim var ve ayni zamanda dusuk tehlikem var ilac kullaniyorum sizin kadar yogun degil ama. Ozel hastaneye gitmistim dr dusuk tehliken oldugu icin suan fitil veremem dedi bana iyi bir dr gorunun bence

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Canım kalp atışı var mı bebeğin
Kizlar size bir sorum var kafam çok karıştı iyice bugün 9.haftama girdim hamileliğimin başından beri düşük tehlikem var progeston alıyorum günde 4kere ilişki yasak bol istirahat evde ve bol su iciyorum kahverengi lekelenmeler arada kırmızı kanama ve pembe kanama kanamanın olmadığı anlarda sarı akintim oluyor kokulu koyu sari onun arkasından kanama oluyor benim bu kanamalarım enfeksiyon kaynaklı olabilirmi doktoruma baktirmammi lazım enfeksiyon için bebeğe zararı olurmu enfeksiyonun

Sevocum

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sari akintim var ve ayni zamanda dusuk tehlikem var ilac kullaniyorum sizin kadar yogun degil ama. Ozel hastaneye gitmistim dr dusuk tehliken oldugu icin suan fitil veremem dedi bana iyi bir dr gorunun bence
Peki size fitil hariç ne verdi hapmi verdi biraz bilgilendirirmisiniz acaba🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar