Gebelikte Folik asit sabah mı içilir sadece

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğba Demir tarafından oluşturulan Gebelikte Folik asit sabah mı içilir sadece başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,159 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Folik asit sabah mı içilir sadece
Konbuyu başlatan Tuğba Demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Tuğba Demir

Kayıtlı Üye
rank
Folik asiti doktor sabah içmem gerektiğini söyledi aç karnıma ama ben bugün unuttum kahvaltı yaptım bir sıkıntı olur mu bugün içerisinde aç karnıma alsam olur mu

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bişey olmaz ama bebek için içmesen daha iyi olur yarın içersin bende unutuyordum ertesi gün içiyordum genelde

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Folik asiti doktor sabah içmem gerektiğini söyledi aç karnıma ama ben bugün unuttum kahvaltı yaptım bir sıkıntı olur mu bugün içerisinde aç karnıma alsam olur mu
1gunden bişey olmaz canim tedirgin olma ama aksatma ben mutfak tezgahı üzerine dizerdim ilaçlarımı yoksa unutan biriyim günlük öyle içerdim rahat ol bişey olmaz bebeğin sağlıkla doğsun inşallah ❤️

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ben tok karnına alıyodum doktorum nezaman alıcağımı hiç soylemedi günde bi tane

Ben gece yatmadan günde bi tane tok karnına alıyordum günü geçmişse o gün içme sıkıntı olmaz canım diğer günler devam edersin 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar