Gebelikte gastrit hikayesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Güllll tarafından oluşturulan Gebelikte gastrit hikayesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 451 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Gebelikte gastrit hikayesi
Konbuyu başlatan Güllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Güllll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yine ben Allah aşkına bu mide ağrısı nasıl gecicek gastritim vardı önceden o şuan gebelikten dolayı mı bilmiyorum ama yediğim hicbirseyi hazmedemiyorum canım çok acıyor ilaç aliyom olmuyor yemek yemiyom olmuyor yiyom olmuyor benm gibi gastriti olupta gebe olanlar nasıl basettiniz lütfen yardım edinnnnn😥😥😥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yine ben Allah aşkına bu mide ağrısı nasıl gecicek gastritim vardı önceden o şuan gebelikten dolayı mı bilmiyorum ama yediğim hicbirseyi hazmedemiyorum canım çok acıyor ilaç aliyom olmuyor yemek yemiyom olmuyor yiyom olmuyor benm gibi gastriti olupta gebe olanlar nasıl basettiniz lütfen yardım edinnnnn😥😥😥
Çok geçmiş olsun canım bence bunu bir doktoruna söyle sana ilaç verir onun için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun canım kaç haftalıksin gastritin olmasa bile bazı gebelerde belirli haftadan sonra bebek yukarı doğru çıktığı için mideye doğru baskı yapar benim her iki gebeliğimde de aynıydı uzanıp ayağımı duvara diktigim zaman rahatlatıyordu

Güllll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım kaç haftalıksin gastritin olmasa bile bazı gebelerde belirli haftadan sonra bebek yukarı doğru çıktığı için mideye doğru baskı yapar benim her iki gebeliğimde de aynıydı uzanıp ayağımı duvara diktigim zaman rahatlatıyordu
Daha Yeni 9 haftalık ve bir buçuk aydır yerdeyim Sosyal hayat sıfır,bnde öyle yapıyorum ama artık kesmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım bence bunu bir doktoruna söyle sana ilaç verir onun için
Verdi ama kesmiyor ölüyorum dayanamıyorum

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Burdayim ben gasirt var bendede 9 ayima kecmisim şuna kadar mide ağrilarim hep oldu bence olucak sende hecneyi yemek olmur ağıridan sadece onunki kifirdir o rahatladdirir birde nanəli kanfet

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Denedim biliyon mu olmuyor 🥺
Aha olmuyor isde men neler cekdim indide ağriyor hamur yemekleri kizartma qirmizi domatesli yemeklerden uzaq dur soğan sarimsak gibi turş gibi yiyicekletden kifir sadece kifir hep yemekten sonra ic hergün şükür bende az kaldi doğuma inşallah seninde agrilarin son bulur

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben azeriyim renni diye bi ilac var türkiyede varmı yokmu bilmiyom ama bana tüm gebelere bu ilacı öneriyor ben çok rahat oluyodum bu ilacı kullandıkdan sonra

Canım ben azeriyim renni diye bi ilac var türkiyede varmı yokmu bilmiyom ama bana tüm gebelere bu ilacı öneriyor ben çok rahat oluyodum bu ilacı kullandıkdan sonra
Doktorum yazmışdı bu ilacı

Sona

Kayıtlı Üye
rank

Doktorum yazmışdı bu ilacı
O hansi dermandır ay baci?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar