Gebelikte gastrit hikayesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Güllll tarafından oluşturulan Gebelikte gastrit hikayesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 452 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Gebelikte gastrit hikayesi
Konbuyu başlatan Güllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Daha Yeni 9 haftalık ve bir buçuk aydır yerdeyim Sosyal hayat sıfır,bnde öyle yapıyorum ama artık kesmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Verdi ama kesmiyor ölüyorum dayanamıyorum
Allah yardımcın olsun canım valla biliyorum ağrısını çok zor

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Evet renni diye bı ilaç var o çok iyi geliyo ama hamilelikte kullanımı için doktora sor bide sade sakız çiğnemek oda rahatlatıyo

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Bende de var ben yıllardır famoser içiyordum şimdi hamile olduğum için içmiyorum onun yerine laktozsuz süt iciyorum peynirde laktozsuz hersey yoksa çok kötü asit yapıyor badem iyi geliyor bide suyun icine bi kasik elma sirkesi koyup ictim gecen o da iyi geldi ilac kullanmadan devam ediyorum simdilik

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yine ben Allah aşkına bu mide ağrısı nasıl gecicek gastritim vardı önceden o şuan gebelikten dolayı mı bilmiyorum ama yediğim hicbirseyi hazmedemiyorum canım çok acıyor ilaç aliyom olmuyor yemek yemiyom olmuyor yiyom olmuyor benm gibi gastriti olupta gebe olanlar nasıl basettiniz lütfen yardım edinnnnn😥😥😥
Geçmiş olsun kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar yine ben Allah aşkına bu mide ağrısı nasıl gecicek gastritim vardı önceden o şuan gebelikten dolayı mı bilmiyorum ama yediğim hicbirseyi hazmedemiyorum canım çok acıyor ilaç aliyom olmuyor yemek yemiyom olmuyor yiyom olmuyor benm gibi gastriti olupta gebe olanlar nasıl basettiniz lütfen yardım edinnnnn😥😥😥
Çok geçmiş olsun canım gebelikte tam bir eziyet bu mide olayı doktorasl gittin mi aslında.bu duruma göre ilaç veriyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar