Gebelikte gece uykularım kaçıyor neden olabilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur tarafından oluşturulan Gebelikte gece uykularım kaçıyor neden olabilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,310 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte gece uykularım kaçıyor neden olabilir
Konbuyu başlatan Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sdf

Nur

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri uyumak die bişey var o bize uğramıyor sanırım. Benim gibi uykusuzluk çeken varmı gündürde gram uyku girmiyo gözüme.

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Bende 33. haftadayim ayni durumdan muzdaribim saga donsem olmuyor sola donsem olmuyor biraz uyuyup uyansam her yerim uyusmus oluyor midem cok yaniyor hazimsizlik var artik sona yaklastik allahin izniyle normal demekki az daha sabir

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Aynen aynen dön dur sağ sol kalk yat wc ye git kalk su iç bir döngüdur gidiyor napalm az kaldı sağlık olsn (benm gündüz uykum daha çok geliyor sanrm bebek gececi olcak🙈)

Ebru yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri uyumak die bişey var o bize uğramıyor sanırım. Benim gibi uykusuzluk çeken varmı gündürde gram uyku girmiyo gözüme.
Bnm de 36 haftalik canm 1 aydir uyku kesinlikle yok gece agrilarim oluyr birde cocuk gece cok hareketli oluyr sureklide tuvalete gidiyorum zaten daha simdiden ruh gibi geziyrm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar