Gebelikte gece uykularım kaçıyor neden olabilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur tarafından oluşturulan Gebelikte gece uykularım kaçıyor neden olabilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,336 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte gece uykularım kaçıyor neden olabilir
Konbuyu başlatan Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sdf

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri uyumak die bişey var o bize uğramıyor sanırım. Benim gibi uykusuzluk çeken varmı gündürde gram uyku girmiyo gözüme.
33 haftadayım bebeğin hareketlerine uyanıyorum bazen kendi kendime uyanıyorum günde 4 5 kere uyanıyorum sanırım vücut doğum sonrası için bebeğe uyanabilmek için geceleri alıştırma yaparmış

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri uyumak die bişey var o bize uğramıyor sanırım. Benim gibi uykusuzluk çeken varmı gündürde gram uyku girmiyo gözüme.
Uykudan sebepsizce uyanıyorum snra uyu uyuyabilirsen qün qözünede dediqniz qibi qram uyku olmuyor. Bende çok muzdarip 33+3haftalqm benim uyurken bebişim de uyuyor hiç hareket etmez aqrimda olmuyor ama hamilelik yapısından olsa qerek 24 saatte 6 saat uyku uyuyorum diye bilirim oda yat kalk yat kalk

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayız saat 3-4-5 bir türlü gelmiyor gelse bile küçük bey durmuyor. Gündüz uyuyayım diyorum maksimum 10-15 dakika uyuyabiliyorum 😑

S

Sdf

Guest
10ncu haftadayım gece uykusu yok belirli saatlerde uyanıyorum 12buckta 1nci 1bucukta ikinci uyanıyorum tam 2bucuk saat uyumuyorum arada daliyorum sabah 5te tekrar uyaniyorum Tam uyuyacak gibi oluyorum malesef alarmım çalıyor uyanmak zorunda kalıyorum işte yerinde aksama kadar esne esne geciyor zaman esnedigim kadar uyusam hic uyanmam herhalde 40hafta böyle gecerse ruh gibi gezicem herhalde ortalıkta

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar