Gebelikte Genital bölge temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kupseker tarafından oluşturulan Gebelikte Genital bölge temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,453 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Genital bölge temizliği
Konbuyu başlatan Kupseker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Yok be kuzum ucunda mı mübarek hemen erken dogacak🤣 kac kat icerde vala jilet mahvediyor zaten bide hemen hemen çıkıp duruyor ama agda 35 gun rahat gidiyor. Bende gidecem bakalim 2 hafta sonra falan agdaya 7 aylik olduk sayilir biraz utancam sadece agda yatagina yatıp kalkarken koca gobegimle🤣🤣
😄😄😄😄 Valla çok doğru tatlım benim de sadece kocaman bı göbek var 😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burdan yazar mısın bende ikizlere hamileyim nasıl olur merak ediyorum 🥰
Tabiki yazarım canım senin doğum ne zaman ☺❤

Allahin izniyle bundan sonra da bisey olmaz canım
İnşallah canım hayırlısı bakalım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi 😍

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
😄😄😄😄 Valla çok doğru tatlım benim de sadece kocaman bı göbek var 😄😄

Tabiki yazarım canım senin doğum ne zaman ☺❤

İnşallah canım hayırlısı bakalım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi 😍
Benim daha var doğuma doktor da bisey demedi doğum için erken bekliyorum bende inşallah 36, 37 haftayı görürüz hayırlısıyla diye sağlıklı olsunlar öncesi solunum açısından sıkıntılı oluyormuş galiba bazı bebeklerde

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha önce hiç o bölgeye agda yapmadım çok acıtıyor diye acı vermiyor mu nasil yapıyorsunuz hangi agdayi yapıyorsunuz
Ben ılık ağda kullanıyordum şimdi sir ağda kullanıyorum bir tırnak sürüyorsun kıl çıkış yönüne doğru hızlı çekiyorsun çok sürmemen lazım ben yıllrdır alıştığımdan acımıyor gülüyorum bile acıya bazen 🤭

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Ben agdaya gidiyorum 5 yaşında kızım var ona hamileyken de agdaya gidiyordum bırak erken doğumu 41+5 suni sancıyla doğurdum 😊😊 şuan 29+5 deyim bu hamileligimde de aynen agdaya devam ediyorum sadece 30 haftadan sonra genital bölge için ayda 1 değilde 2 haftada 1 gidiyorum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha önce hiç o bölgeye agda yapmadım çok acıtıyor diye acı vermiyor mu nasil yapıyorsunuz hangi agdayi yapıyorsunuz
Kuzum kendim asla yapamam zaten benim killarim da güçlüdür kopmaz hemen kendim mumkun değil agda salonuna gidiyorum her ay evet aciyor ama ne yapim 35 gun rahat oluyor katlaniyorum😟

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar